Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 1

forgiver

Öne çıkan mesajlar

sefacaNBA said:

vermek zorunda artık abi. kendi yapamadıysa işi bilene bırakacak. böyle kallavi bir ismi getirmesi de artık "futbolda kaybettim ben" demesinin kanıtıdır. nasıl baskette gherardini ile süper kadro kurulduysa güzel bütçe ve yetkiyle bu dayı da iyi iş yapar.

lol wut?

kim birader bu adam? fb'ye gelmeseydi türkiyede en fazla 3 kişi falan tanıyor olurdu bu adamı heralde. onlarda hakan'ın okan'ın emre'nin menajerleridir işte eskiden transferini yaptığı için. saçmasapan anlamsız hiç kimsenin neden yapıldığını anlayamayacağı bir hamle.
Sosyal ağlarda paylaş

abi barça'ya aday olması sokaktan geçen adam olmadığını gösterir. zaten o yıllar avrupa devi olan inter'in başında bu adam. hector cuper'i vs. getirmiş inter'e, cuper o zaman en iyi td'lerden biriydi. yine kartelli'yi yollayıp sağlam bir hoca getireceğini düşünüyorum ben. aziz yıldırım yeter ki basketbolu ülker'e ve profesyonellere bıraktığı gibi futbolu da profesyonellere bıraksın. tesisleşme stad yaptı, maddi kaynak akıtıyor bunlar çok iyi helali hoş olsun. devam etsin bunlara ama dediğimi yapsın zaten maddi olarak rakiplerine bunca krize rağmen fark atan fenerbahçe tekrar 2003-2008 yıllarındaki dominasyonunu kuracaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç, Aziz Yıldırım ın listesine girmeyi kabul etmiş.

Bu sene de tek eğlence Fenerbahçe.

(Ama öte yandan, mahkeme süreci tamamlanınca başkanlıktan çekilmeyi ve yapılacak olağanüstü kongrede Ali Koç u desteklemeyi taahhüt ettiği yazıyor, eğer dediğini yaparsa Fenev ikinci yarıdan itibaren toparlayabilir kendini)
Sosyal ağlarda paylaş

aziz yıldırım bu sene en net kozlarını oynar zaten. transferlerde, teknik direktör seçiminde falan.

mahkeme sonucunda fener iyi durumda olursa şovunu yapar bırakıyorum der. takım iyi diye gitme der millet ağlar başganım diye. aziz'de kaldığı yerden devam eder. ama önümüzdeki sene başarı gelmezse yalan tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...