Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yandım bittim ben =)

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Olay şöyle ceryan etti.

Bi çıktığım kız var.İstanbuldan
Ama dedimki İzmittende olsun.
Herneyse kızla çıkmaya başladık.İzmittekiyle.
Az önce istanbuldaki sevgilimle msjlaşıyordum.
Bi yandanda izmitteki sevgilime nete gelmesini söyledim.

Tam bu sırada ilk önce izmitteki kıza yolladım "nete gelsene" diye msj.
Sonra istanbuldaki sevgilime "aşkım hem msjlaşalım diyorsun hemde konuşmuyorsun" diye msj attım.
Tabi msj yaz kısmından çıkmadan.O yüzden önceki msjı kime gönderdiysem yeni gönderdiğimde ona gitti.

Yani ist. gönderiiceğim msj izmittekine gitti.

Benim için dua edin.

eşşedann laaa .....[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

aç gözlülük :P[signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

okdr'da değil cnm :) ama yani yaptığı aç gözlülük sonucu büyük ihtimal bir kız arkadaşını kaybetcek :([signature][hline]Lucas

hele bir ışıklar sönsün hele bir kapansın kapılar sular durulsun bıçak atacağım daha on iki'den kısa devre yapsın kalbim ellerim inatla dökülsün cigaraya dağlar daim büyüsün sular köpürsün sen beni ozaman gör...

hele küssün meydanlar dehşetin oğlu ölsün ağır bir köpek karanlığı ve tüm mayınlar patlasın sen beni ozaman gör..
Sosyal ağlarda paylaş

seni şeytan sandılar black takma bunlara :)[signature][hline]Lucas

Sosyal ağlarda paylaş

arkadasim bence gubahlarin en buyugu gonulce baglanip UMIT VAADEDDIGIN bir baska bayani aldatmakdir

yani zina 1 birim gunahsa bu 22/7 birim gunah olmali

insanlar birbirini kirmasin
hayvanlik yapmasin

baktin biriyle iliskiler yuruyor digerinede devam etme
gozun doysun![signature][hline]café del mar´dan carte blanche´ye
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...