Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal POS Tahsilat Sorunsalı

bingildak

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

Dworgian said:

sdada alalım valla. aynı fiyat çekilirse iptal girer başka rengini deneriz lkasjdklasj

bankacı adamsın tatava yapma da akıl ver :)

Abi bunun müşteriyi ikna etmekten başka yolu olduğunu sanmıyorum. Ha gerçi sebepsiz zenginleşme sayılabilir tabii hukukçuya sormak lazım.

Ödemesine gelince de, sitede kişiye özel decoy ürün tanımlar linkini o müşteriye atarsınız, o ürünü alır gibi yapar ödeme öyle gerçekleşir.

Biraz coding fln gerektirecek tabii gerçi
Sosyal ağlarda paylaş

hangi bankanın sanal posu bu?

ayrıca müşteriye durumu izah ederek, gerekli kontrolü yapmasını sağlayıp yeni bir satış düzenleyebilirsin eksik tutar kadar sanırım hatta durumu birazda acıtasyona bağlayarak hata yüzünden maaşından kesinti olabileceğini filan söyleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Sequo said:

Kanka boşver ya ver bana sen posları ayda pos başına 50.000 tl cebine koy hayatını yaşa.

burada bir pislik mi var die düşünüyor insan direk :|

(no offense)

Ahah, su beyanin ustune dusunuyo musun bi de?

POS'lari alicak, POS'lar ustunden bankanin hoslasmadigi urunlerin/hizmetlerin tahsilatini yapicak (legal mi degil mi o da mechul), karsiliginda da para vericek iste.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

eminim çoğu fark etmemiştir bile.

insanlar kredi kartlarının ekstrelerini satır satır okuyor. kesinlikle farketmiştir. sizin sitenin adını görünce hatırlar ne aldığını oradan. taksitli alışveriş yapmış olsa bile 285 TL'lik ürünün taksitinin 2,85 TL olmayacağını gayet iyi bilir. bence ses etmediler bankaya. ben okuyorum tüm ekstreleri satır satır mesela. hangi ürünü almışım, kaç TL, kaçıncı taksitteyim falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi üzülme bak;

http://www.milliyet.com.tr/ingiliz-amazon-u-goctu-20-bin/ekonomi/detay/1984904/default.htm

ABD’li online alışveriş devi Amazon.com’un İngiltere operasyonunda yaşanan bir hacker skandalı, 20 bine yakın ürünün 1 penny’lik (yaklaşık 3.6 kuruş) fiyattan satılmasına yol açtı. Amazon.co.uk sitesi üzerinden yapılan satışlarla ilgili bir açıklama yapan şirket, olaya bir yazılım hatasının yol açtığını bildirdi
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Sequo said:

Kanka boşver ya ver bana sen posları ayda pos başına 50.000 tl cebine koy hayatını yaşa.

(no offense)

Olm çok param var diye bu parayı pislikle kazanmak zorunda değilim ki.

Arkadaşlık sitelerinde kullanıyoruz posları. %20 ile %25 arası bir komisyon pos sahibine bırakıyoruz. Pos başına günlük minimum 5.000 TL ile 10.000 TL arası çekim oluyor.

Faturayı pos sahibi kesiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kostok said:

bingildak said:

eminim çoğu fark etmemiştir bile.

insanlar kredi kartlarının ekstrelerini satır satır okuyor. kesinlikle farketmiştir. sizin sitenin adını görünce hatırlar ne aldığını oradan. taksitli alışveriş yapmış olsa bile 285 TL'lik ürünün taksitinin 2,85 TL olmayacağını gayet iyi bilir. bence ses etmediler bankaya. ben okuyorum tüm ekstreleri satır satır mesela. hangi ürünü almışım, kaç TL, kaçıncı taksitteyim falan.

100 kişiden 1 kişi okuyor o satır satır olayını.
Sosyal ağlarda paylaş

ohh ne sevindim bingil in konu olunca bu aslkfjaslkfas

Müşteri memnuniyeti herşeydir zaten O fiyata satıldıysa o fiyata müşterinindir birde marka diyor marka ise zaten hayatta öyle bişi yapamazsın.

o satışlar yapıldı bikere sizin hatanız siz karşılayacaksınız sanal postun hatasıda değil sizin hatanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

Dworgian said:

Sequo said:

(no offense)

Olm çok param var diye bu parayı pislikle kazanmak zorunda değilim ki.

Arkadaşlık sitelerinde kullanıyoruz posları. %20 ile %25 arası bir komisyon pos sahibine bırakıyoruz. Pos başına günlük minimum 5.000 TL ile 10.000 TL arası çekim oluyor.

Faturayı pos sahibi kesiyor.

Bi kere bu dediğin şey Yasa dışı Bankanın verdiği posu başka biyerde kullanmak yasak nereye verdiyse orda kullanacaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...