Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 3

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

ama bu sezon da 0 mac oynadı ve suan savunmamız yokken(semih sakat, ceju kupada, koray sakat) bile adı gecmiyor. yollayamıyoruz da hic bi sekilde. belki yine devre arasında yollayamazsın ama en azından mesela sezon sonu gidecek en azından diyip kardan donecegin zararın olur ona gore hesabın olur vs. vs. evet tabi sozlesmeye oyle bir maddeyi koydurabilirsen super ama hic bi futbolcu kabul etmez heralde oyle bi sozlesmeyi. o yuzden zaten fifanın koruması gerekli dedim. Nası anayasa(is yasaları her neyse) hem calısanı hem sirketi korumalıysa fifa da aynı isi gormeli. bu benim dusuncem.

selcukla buraka verilen 3m euro gokhana verilen 1.1m den cok daha degerli bunlar kotu de oynasa oynuyo en azından adam 1.1m/0dk ile oynuyo.
Sosyal ağlarda paylaş

yok katiliyorum ben de sana. kulubunun oynadigi resmi maclardan (bunlardan da mesela kupa sayilabilir veya sayilmayabilir) %x'inin azinda ilk 18'de olursa futbolcu, kulubun veya futbolcunun sozlesmeyi tazminatsiz feshetme hakki olmali. fenerbahce de krasic'ten, serdar'dan falan kurtulur en basidinden.

ama suc fifa'nin degil yonetimlerin :)

bu arada dusundum de inanilmaz kotu bir yontem olabilir belli sartlarda. ornegin fenerbahce messi'yi aldi, yilda 250 milyon euro veriyoruz. adam sakatlandi bacagi koptu. eee bi sezon oynatmadim o zaman sozlesmesi fesh xdxd diyebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

tam salak ya bu abdurrahim.

"ONTIVERO'YU DUYDUKÇA SİNİRLENİYORUM"

Ben bu oyuncunun nasıl geldiğini duydukça sinirleniyorum. Bela okumak istemiyorum ama çok ağır bela okuyacağım. Biraz önce menajerlerle konuştuk 'Utanmadınız mı Galatasaray'ın iki milyon eurosunu alırken?' dedim. O da bana 'ben zorla mı verdim' dedi. Gerçekten çok sinirleniyorum. Bu oyuncu Galatasaray kulübünden içeri nasıl girer!

bu adamın 2. başkan yapanlar utansın. rezillik yemin ediyorum. ah ünal başgan seni bitirip üstüne ybaancı kontenjanını da kaldırdılar. adam bi çilek bi seksi dedi aylarca haber yapıldı bu adamın her hareketi rezillik kimse bir şey demiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yok suc olarak dusunmedim zaten yani bosman davası oncesinde de fifayı suclu adletemezsin o zamanın sartlarında oyleymiş ama sonrasındaki iyileştirmelerle futbolcu haklarının buyuk bir kısmı korunma altına alınmıs en azından. bana gore artık okadar koruma altındaki futbolcu hakları biraz da kuluplerin de korunması gerekiyor. Yanlıs ya da dogru olarak demiyorum ama gelistirilmesi gereken bir sistem olarak dusunuyorum. Fm de bile canım acıyor eboue ye yatan paraya =)

ya işte yonetimler de aptal olmasın istiyorum ama iste eboue ornegi gibi herif 2 sene esti gurledi sonra meh dedi. nerden bilsin tabi yonetici de. Tabi kulupler tok alıcıyı oynayıp sozlesmeye x macta oynamazsa tek taraflı fes hakkı gibi sartlar yazdırabilseler sozlemeye super olur. ama gun sartlarında iyi futbolcular kapıs kapıs giderken tok alıcıyı oynamak zor. ya da iyi oldugu icin aldıgın oyuncunun 2 sene sonra meh demeyecegini bilmek zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi transfer düşünmüyoruz anlamı "transfer yapacak paramız yok" demek artık asdfsda

Bizimkilerde mesela onca isim geçiyor, 2-3 milyon euro falan diyoruz da şuan ki gelir-gider ile seneye kulüp borcunun 75 milyon euro daha artması bekleniyor. Hani adamlar hem takımı güçlendirmek zorunda, hem giderleri kısmak zorunda hem de gelir arttırmak zorundayken çıkıp saçamıyorlar. Borç almak istemiyorlar stad yapılırken de işte "vazgeçtik" diyorlar asdf

GS de FFP'den iki uyarı yemişken çıkıp bir süre daha kolay kolay para harcayamaz.

Gerçi GS biraz şanslı, 3-4 yıl sonra altyapıdan bayağı sağlam çocuklar gelecek. Bugün alt yaş milli takım maçı vardı. 15-16 yaş grubu falan çıktılar işte babalar gibi oynadılar. Çoğunluğu GS altyapısından gelmeydi. Zaten takip eden GS'li arkadaşlarda paso diyor 99-01 doğumlu üç jenerasyonun en iyileri GS de diye, eğer değerlendirilirse en azından yerli konusunda sıkıntı çekmeyebilirler birkaç sene içinde
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

altyapılol sdfs

hep aynı geyikler. alttan canavarlar geliyor x takımın geleceği garanti. hop veysel sabri yasin öztekin izliyoruz

Arda Turan
Okan buruk
Bülent Korkmaz (emin değilim)
Semih
Sabri S. (evet Sabri, GS kaptanlığı yapmış olan. TC tarihinde en çok milli olmuş futbolcu)
Tugay Kerimoğlu

aklıma gelenler bu kadar. Bu kadarı bile "heyecanla beklemek" için yeterli. Takımını, sporcusunu sevebilene fazla fazla yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

sabri'nin en cok milli olması onun degil türk futbolunun ayıbı.

deli ibo'da 10 yıl sol bek oynadı. orta açmadan. o yüzden şu gereksiz romantiklikten sıyrılın artık ,kendi evladımız hadi sevip koklayalım, sarıp saklayalım moduna girmeyin ,kaybediyorsunuz o zaman.

dün de all-star vardı, adam gibi smaç yapmayan türk'e sırf türk diye 50 puan verdi bu zihniyet işte.
Sosyal ağlarda paylaş

bizim alt yapının karsılastırmalı olarak digerlerindne biraz daha iyi oldugu kesin turkiyede suanda bile sahada ilk 11 de kendi alt yapımızdan 3 oyuncu cıkıyor. ama bu demek degilki bizim alt yapımız iyi. en kotunun az iyisi.

bi de emre can coskun oynasın defansta balta ile beraber. cocuga guven gosterilsin. biraz sert bazen kontrolsuz giriyo ama mudahaleleri yerinde gibi gozukuyordu hazırlık maclarında tabi dusuk seviye takımlara karsı olsa da.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...