Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overwatch

Cuce

Öne çıkan mesajlar

Anliyorum demek istedigini de, counter'lamasi zor bi hero degil iste sonuc olarak. Counter'layamiyorsa takimda ya da counter'layacak oyuncuda vardir bi sikinti, biri digerinden daha iyidir falan.

Ha Chro'ya falan denk gelirsiniz, o zaman da adamin top 500 olmasina baglariz, yine junk'a degil cunku junk main haricindeki top 500 bile junk oynarken bi 25 kere oluyor round basina.
Sosyal ağlarda paylaş

abi soldierla adamin kicina girmeyeceksin ya.

tracerla en kolay kestigim hero junk mesela benim. bala oturtursa tek atiyo tabi.

hog direk hard counteri hook+shot+melee insta.

ama bu yeni sikko healer kaciyo hogdan evade ile, 1 shotlayamiyosun. meleeyi cakacakken hop kaciyo
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şimdi dün yaşadığım bir olayı anlatmadan geçemeyeceğim çünkü dün olduğum rage içimde tutamadığım için anlatıyorum.

Şimdi bir tane DENY isimli ergen fransız arkadaşımız var pharah oynuyor kendisi. Oynadığını sanıyordu açıkcası. Karşıda widow+ hanzo çift sniper olduğu halde kendisine change to something useful dememe rağmen değişmedi bu gözler hanzo dan seri seri widowdan tek yiyen havada taklalar atan pharah görünce ne yaptı başladı sövmeye. Ben mercy oynuyorum salağa diyorum ki gitme bak widow var hanzo var tek yiyeceksin gidiyor tek yiyor spawn olup gene aynı mantık. Sonra gittim bastion aldım arkadaşa da söyledim tanka dönsün diye pointi tuttuk maçı kazandık. Maç sonun da bu pharah arkadaşımız bana şöyle diyor bak TOXİC guy report him. Kibarca sordum adama dedim ne dedim de ben toxic oldum. Baktım mal mal sesler çıkarıyor götünden mi ağızından mı anlayamadım. Neden böyle abi bu insanlar anlam veremiyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya simdi milleti gruplayip laf etmeyi de hic sevmem ama cidden Fransizlarla anlasabilen az. Rahat bi 100 tanesine denk gelmisimdir kursta, ofiste, sokakta, oyundakielri de say rahat bi 200, cidden garip bi irk.

Yol sorani bile gelip cat diye dibinde bitip fransizca konusmaya basliyo. Isine gelince tum dunya fransiz adamin kafasinda, gelmeyince 7 ceddine sovuyo ama yine fransizca. lel

edit: dark senin SR neydi? bi battle tag versene.
Sosyal ağlarda paylaş

Darkageman#2431. Genelde tank oynarım ben abi Zarya,Rein.

Evet abi benden seçmecelere devam bir olay daha yaşadım pazar günü anlatmadan geçemeyeceğim.

Arkadaşlarla 5 kişi comp girdik (kafama sıçayım) oyun başladı 2400 sr felan filan işte. Mercy main adam geldi bir tane şimdi ben tank olduğum için tank felan filan derken baktım bu 100 hours mercy main triggerlanmış geçen maç yenilmiş gitti soldier instalock yaptı. Maç başladı işte pharah var adamlarda adam takıma tecavüz ediyor bu abimiz tracer döndü ondan sonra bu gözler şunu gördü rein var karşıda bu şimdi eğiliyor kalkıyor felan rein chargelarken shift sonra e attı rein duvarda bokunu çıkardı amaaa beni nasıl rage ediyor. Konuşmuyor da söylüyorum kibarca could you change to something useful felan ama yok yani ergen bu kızmış abisi yenilmiş kendisi 30 sr gitmiş dünyaları yıkılmış. Sonuç itibariyle maçı kaybettik abi maç sonunda küfredip kaçtı 15 yaşında velet sesiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh. Yalniz bak bisey dicem

`could you change to something useful` ikidir yaziyorsun bunu. orada sonuna `useful` koyunca gayet negatif algilabilir bir cumle kurmus oluyorsun. `else` desen hadi bi nebze. direkt ne istedigini soylesen en guzeli.

`can DPS change please? this setup doesn't seem working` ise yaradi bi kac sefer bende. DPS'e DPS'i birak demiyorsun, useless/useful muhabbeti yapmiyosun, sadece bu setup calismiyo diyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun compu tamamen metalar uzerine kurulu ya.

atakta harambe-zarya fix.

simdi arkaya mercy-yeni atak healer fix

dmg olarak da cok cok iyi gree ler turemis. 2500lerde bile tokatlayan adamlar var. oyle pharah falan alirim dagitirim yok. bi de farasci soldier/kalite genji alindi mi gg zaten
Sosyal ağlarda paylaş

ya bir kez ben pharah iken yanıma mercy gelse %100 win. widow mccree veya soldierı bile alıyorum pharah ile genelde ama mercyim olmuyor hiç. karşısı pharah alırsa mutlaka pocket mercysi oluyor...

3kya çıktıydım bıraktıydım, eğer böyle giderse çıkarım gibi winrate fena değil birkaç kişiyi ekledim healer main, onlarla çıkıyorum ama onlar da mercy oynamıyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...