Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

olm bu izmir'in hali niye böyle

Artariel

Öne çıkan mesajlar

88'in nesi kötü lan? Sap yok, dam olayını iyi uyguluyorlar, barmenleri hızlı, kokteylleri tadında balyoz, fiyatları iyi, roots falan organizasyonları 10 numara. Akşam Varuna gece 88 fix tarife zate 2 yıldır. Bunlar dışında harbi mekan kalitesizliği var ağır Alsancak'ta, Gül Sokak'ta Nar falan biraz da. Bostanlı yaşlı teyze popülasyonu olmasa alıp yürüyecek eğlence anlamında ama tüm mekanlar apartmanların altında malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

nesi boktan abi söyle daha güzel yer varsa oraya da bakayım. ya da hakkaten enişteye falan gidiyosan hiç tartışmayalım :D

isteyene bahçesi var, isteyene içerde kalabalık dans etme yeri var darlanmıyosun.

serdar ortaç mixi çalmıyor onun yerine deep house çalan dj'ler falan geliyor.

kokteylleri güzel yapıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

olm geçen saat 3'de 88'den çıkarıp zorla radioya götürdü 2 arkadaşım. erasmusdan döner dönmez askere gitmiş gibi oldum anasını satim.

o sokak nasıl bu kadar iğrençleşti son 2 senede anlamadım. içinden bile geçilmiyor. herkes arada kalmış bir iki kurtarılmış yerden bahsediyor ama görmeyi bile deneyemedim. bi sardunyas var o güzel bar tadında.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

88'in nesi kötü lan? Sap yok, dam olayını iyi uyguluyorlar, barmenleri hızlı, kokteylleri tadında balyoz, fiyatları iyi, roots falan organizasyonları 10 numara. Akşam Varuna gece 88 fix tarife zate 2 yıldır. Bunlar dışında harbi mekan kalitesizliği var ağır Alsancak'ta, Gül Sokak'ta Nar falan biraz da. Bostanlı yaşlı teyze popülasyonu olmasa alıp yürüyecek eğlence anlamında ama tüm mekanlar apartmanların altında malesef.

bu 88 nerede bakim?
Sosyal ağlarda paylaş

valla benim gittiğimde içeride müzik bile çalmıyordu saat 3'e kadar o derece kötüydü. çok kısık sesle, her taraf saçma sapan oturan insanlarla doluydu.
bilmiyorum bok gibi bir zamanda gittim heralde.
1888'e.
olm kop kop mekanlar ne allah aşkına enişte öküz falan, hayatımda girmedim sikseler de girmem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...