Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

Tolgay'ın babasını Radyospor'a bağlamışlar, bayağı yardırmış sdfsd

Oğlumun Türkiye'ye gitmesini hiç istemiyorum. Orada futbol falan oynanmıyor, rezalet bir lig falan demiş. Bundesliga da kalmalı, hangi lig daha çok izleniyor ve profesyonel siz biliyorsunuz vs. demiş.

Hamburg'ta kesin olarak kalmayacak demiş ama kendi gelişimi adına, TR'ye de gelirse Beşiktaş'tan başka takımda olmaz çünkü başka bir takımda kendini geliştireceğine inanmıyoruz vs. demiş.

Tolgay'ın da gönlü BJK'den yana vs. demiş.

Ee peki niye uzuyor lan bu transfer ...

Para koparmaya çalışıyorlardır gerçi asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

Futbolcularda en sık ve hani nasıl desem %80 oranda görülen kasık fıtığı var. O dur tahminen, daha ileri ki yaşlarda oluyor diyorlarda bazen gençleri de vuruyor. Mesela Semih'te de çıkmıştı yanılmıyorsam.

Bayağı ağrı yapıyor. Kapalı ameliyat olunca da eskisinden daha iyi oluyor hatta, tahminen fıtık dedikleri o dur.

1.5 ay falan sürüyor dönüşü en erken, ortalama 2 ay diyorlar. Daha bir arkadaş yeni oldu da bilgiler taze sdafasd

Edit: evet kasık fıtığıymış ve ciddi seviyede değilmiş. Kontrollerde çıkmış, erken teşhis olduğu için fazla sıkıntı yaratmıyormuş. Çok ağırlaşmadığı sürece ameliyat edilmeyecekmiş ve oynamaya devam edecekmiş. Hatta bu haftaki maçın kadrosuna alınmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Gitsin abi, sağlık olsun.

1 haftadır babasından menejeri gelişim, gelişim diye ağlıyordu. Para için TS'ye giden adamın gelişimini çok düşündüğünü hiç sanmıyorum. Bir bok olmazmış demek ki zerre üzülmüyorum.

Hani bu şekilde anlaştığı takıma para için gitmekten vazgeçip başarılı olan adam sayısı, bilmiyorum ben hatırlamıyorum var mı örneği. Neyse inşallah olur ne diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

söylentiye göre yıllık ücrette 2 milyon veriyorlarmış. Bonservis olay değil ki, BJK 300 verecekken TS 500 veriyor yoksa orada olay oyuncuda bitiyordu.

Yabancı kontenjanı olarak sıkıntı olacak ama işte orada patlıyoruz. Tolgay'dan daha iyi yerli yok alabileceğimiz o mevkiye...
Sosyal ağlarda paylaş

OOOoooOoO KAOS, ALIRIM Bİ DAL

önce şu düştü;

said:
ersoy özdem ‏@ersoyozdem 14m14 minutes ago
Erdal Torunoğuları ve Ali Naibi şu an Tolgay'ın yanında. Yüzde 1 de bir ihtimaldir ama yüzde 99 Beşiktaş Tolgay'a daha yakın.

sonra bu oldu

said:
SON DAKİKA: Trabzonspor, resmi internet sitesinden Tolgay Arslan transferinden vazgeçtiğini açıkladı.

BEYAZ FUTBOLDA BU GECE EĞLENCE VAR FSDFSDFSDF
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...