Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2014 -2015 Sezonu Genel Tartışma - 2

Llama

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

https://pbs.twimg.com/media/B7XzwmOCMAADsns.jpg

Tolga değil tek, toplanıp takım olarak almışlar. Tolga alalım demiş ama hatta tek girecekmiş diyorlar da işte takımdakiler de ortak olmuş vs...

ya bu adam bambaşka bi adam ya. bana böyle adamlarla gelin. uğur borala da taraftar bindirmiş dün mü ne, alttan almış. böyle düzgün adamlar lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Opare'yi alacakmışız.

Alt yaşlarda üst sınıf oyunculardan olur vs. deniyordu ama yıllardır adı sanı duyulmamıştı. Ben unutmuştum şahsen, Porto'daymış asdfasd

Uygun fiyata alınırsa denenebilir ama as kadroya bek gerekirken çıkıp uygun fiyat diye Opare'yi almak bayağı büyük kumar olacak. Bakalım daha gerçi kesin bir haber yokta Meçhul vs. diyordu hep piyasada adı geçen adamların hiçbirini almayacak Beşiktaş, alakasız bir bek alınacak ve ligin tozunu attıracak diye. Ona doğru gidiyor olay da toz attıracağını hiç sanmıyorum.

Yine de zenci bek iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya potansiyel konusunda Linnes'ten bile iyi olabilecek kapasitede ama mevcut oyun bakımından sanırım görüştüğümüz isimler arasındaki en kötü isimdi.

Linnes'in menejeri TR'ye gelmesini hiç istemiyordu. Eleman haklı, Norveç'te Yılın Oyuncusu seçildikten sonra üstüne EPL'den talipleri daha da ciddileşmişken TR'ye gelmesi kariyer baltalaması olur. Ha atlama yapabilirdi de ayrı konu ama işte BJK bu tip adamları çekmek için daha fazla genç yatırımı yapıp, satması gerekiyor.

Linnes'i mesela Shaktar istese, ülkedeki bu boktan durum olmasa çok net alırdı. Çünkü parladığında satılacağını da biliyor, gelişimi için ideal takım olduğunu da biliyor. BJK daha o konumda değil.

Parasızlık, cazibe vs. söz konusu iken bu yaşta Linnes gibi adamları birden fazla talibi varken almak cidden çok büyük sorun bizim gibi takımlar için. Gelmesi için sebep yok. Para değil çünkü asıl sebep, Doria'ya Marsilya'dan çok daha fazla para veriyordu GS ama oyuncu gelmedi.

Opare adı geçenler arasındaki en iyi seçenek cidden ya BJK adına mantıklı düşününce. Umarım potansiyelindeki adamı yansıtır ne diyelim. Patlama ihtimali cidden çok yüksek ama tutarsa büyük kazanırız.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de kiralamışız, opsiyonlu olarak. Bu da iyi işte patlarsa yollarız.

Tahminen Serdar'ın bu seneki yüksek formu da kendini ispatlamış adamdan potansiyelli oyuncuya dönmemize sebep oldu. Tutarsa iki şekilde de win-win olur da işte takımın en önemli noktasına insan kendini ispatlamış adam görmeyi o kadar çok istiyor ki asdfsad

Bir de Tolgay Arslan'ı bitirmek üzereymişiz. Bu da birkaç güne medyada yazılır sürekli, duyurulur vs. deniyor. Mehmet Ekici etkisi yaratabilir eğer takıma adaptasyonu kısa sürede olursa. Beni bu transfer daha çok heyecanlandırıyor. Halen 5 yabancı sınırı varken yarım sezon için mükemmel hamle olur.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mechul Haberci

09.01.2015 Saat:09:51 tarihinde bahsettiğim isim Emil Krafth'dı. Bonservisi için 1.1 M Eur, kendisine ise yıllık 400Bin eur olarak anlaşıldı

Bilic'in daha tecrübeli ve güçlü fiziğe sahip bir isim istiyorum önerisiyle Opare ile son 1 ayda görüşmeler başladı ve transfer bitti

Aras, Jimmy, Inler transferleri balon haber. Itibar etmeyin

Krafth'ta iyi adamdı, 4 yaşta genç. :( Gerçi bu geçen verdiğim Jumanjinyo BJK daha iyilerini rahat bulur vs. diyordu bir bakıma üzülmedim. Şuan İsveç milli takımının on birinde çıkıyor Krafth gerçi ve kendini fazlasıyla ispatlamış adam ama neyse, kısmet diyelim :D

said:
Transferde diğer üzerinde durulan bölge oyunu çift yönlü oynayabilen bir yabancı ortasaha.

Bu transferin olup olmayacağı biraz Sivok'un gidişine biraz da alınacak oyuncunun maliyetine göre şekillenecek. Görüşülen 2 oyuncu var

Bir de bunu demişti. Unuttum yazmayı.
Sosyal ağlarda paylaş

R.Madrid B takımında 2 senede 6 maç oynamış. Standard Liege'e transfer olmuş. Orada 4 sene oynamış. Porto'ya gitmiş. 2 sene de B takımında bile 2 maç 110 dakika süre bulabilmiş.

İş yaparsa çok büyük sürpriz olur. Benim anlamadığım ne kadar ucuz olursa olsun neden son 2 sene de Rezerv takımda 2 maç 110 dakika süre almış adamı transfer edersin ne ye güvenirsin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi opsiyonlu kiralık kulübe yük yok.
Yabancı sınırı da kalktı.
e artık böyle adamlar denenebilir.
En güzel ihtimal 2 sezon oynar TSL'nin orta takımlarında alır soluğu.
Kariyer bakımından istikrarsız bir adam gibi. Hani neden rezerv deyip de gitmemiş sağa sola. Sevmiş Porto'yu anlaşılan e porto'yu seven istanbul'da ne yapmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

De yarım sezondur Porto'da Opare, 2 sene falan değil ki sdafasd

Portoda da bu ilk devrenin büyük kısmında sakatmış. Sakat olmadığı dönemlerde de Danilo gibi insan azmanından formayı almak çok güç, herif bütün lig maçlarında 90 dakika mı ne oynamış yanılmıyorsam asdfasd

DKda da Gana kadrosundaydı. Orada ABD maçında oynamış işte bakınca hatırladım. Ben bu forumda da sövmüştüm kendisine yanılmıyorsam.

İstikrarsız değilde kendisini artık adam akıllı ispatlaması gereken her yerde tutmamış gibi duruyor. Bizde de ligi domine etsin yeter artık ne diyelim.

Opsiyonlu olması iyi, tutmazsa sal gönder ne olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

özellikle seneye böyle transferleri cok görücez yeni kuralla ya.

14 yabancı hakkı var, suan 5 varken geçen sene 6 varken bile 3-4 yabancı ile oynayan takımlar vardı.

bence ortalama 7-8 yabancı kullanılır en fazla, kalanı böyle yatırım amaçla, parlarsa satarız transferi olur.

önder özen geri gelse bari, onun oyuncu havuzu geniş
Sosyal ağlarda paylaş

Fener'e gidecek diye söyleniyor. Olursa işte o zaman kafayı dağlara taşlara vururuz.

Bu arada şu katıldığımız, GS ile katıldığımız Royal Cup turnuvasındaki skandalı görmüşsünüzdür. Onun baş sorumlusu ve GS ile BJK'yı resmen dolandıran benim orta okuldan tanıdık çıktı asdfasd

Çorluspor yönetiminde işte aynı zamanda AMK da falan dandik spor yazıları var. Biliyorsunuzdur belki Cansel Kemiksiz. Kız resmen GS ve BJK'yi trolleyerek feci para kastı. Üstüne üstlük şu Guateringa mı ne oyuncusu diye Çorluspor'daki Brezilyalı sevgilisini de GS ve FB'ye karşı oynattı.

Zaten sağdan soldan zenci, Brezilyalı toplayıp o takımın adıyla sahaya sürmüşler halı saha gibi asdfasd
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Uğur Karakullukçu ‏@ukarakullukcu 2m2 minutes ago
Tolgay Arslan, yeni statü devreye girmediği için şu anda yerli olarak geliyor ve kazanılmış hakkı yeni statüde de sürüyor... Yani Türk.

Bir bok anlamadım ama Türk olarak oynayacaksa yeni statüde de ne güzel. de hani Türk milli takımını seçmeyenler yabancı kabul edilecekti. Öncesinde ülkede Türk olarak oynayan başka milli takım oyuncuları TÜRK'TÜR diye madde mi eklemiş yani bu geri zekalılar ne yapmışlar?

Edit yerine alıntı yapmışım asfads
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...