Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL 4.Hafta B.Dortmund-Galatasaray 04.11.2014 || 21:45 @ Star

blackhavvk

Öne çıkan mesajlar

hayır,sadece durum.karşı takım kontraatak oynuyor demek nekadar dalga geçmek ise okadar dalga geçmek otobüs çekti demekte.

full defansif oynuyor hiç atağa çıkmıyor demekten başka ne anlamı var otobüs çekmenin senin ve fanatiğin bilip benim bilmediğim bilmiyorum fistan
Sosyal ağlarda paylaş

vaperon said:

Ya o değil de Yarsuvat bizi men edebilir uefa sahaya atılanlar yüzünden diye birşey söylemiş. Ne kadar doğru bu?

TRT1’de Stadyum programının sunuculuğunu yapan Ersin Düzen, Dortmund maçı sonrası Duygun Yarsuvat ile statta konuştuğunu belirterek, detayları twitter hesabından paylaştı.

İşte Yarsuvat’ın Düzen’e yaptığı açıklamalar:
“2-1’den sonra, beraberik golünü atacakken, tribünden atılan meşaleler yüzünden futbolcuların motivasyonu bozuldu.

Futbolcular tribünlere gitti, maç durdu. Futbolcular da oyundan soğudular. Oysa her şey o an iyiye gidiyordu.

UEFA’dan bize büyük ceza gelebilir. Zaten risk altındaydık. Bizi men bile edebilirler. Yaşanan olaylara çok üzüldüm.

Skordan sadece Prandelli’yi sorumlu tutmak haksızlık olur. Prandelli bu zamana kadar hep yalnız bırakılmış. Prandelli sezon sonuna kadar takımın başında kalacak. Devam edeceğiz.
Prandelli’yi şimdi göndersek, kimi takımın başına getireceğiz? Sorumlu sadece hoca değil. Futbolcular da çalışacak.”

Ersin Düzen, istifa etmedikçe Prandelli ile devam edeceklerini söyleyen Yarsuvat’ın İtalyan teknik adamın tazminatı olmadığını da dile getirdiği belirterek, “Göreve yeni geldik. Hocaya destek vereceğiz ve onunla devam edeceğiz” dediğini de belirtti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...