Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Marco Polo (2014) - Netflix

Norak

Öne çıkan mesajlar

trailer nsfw,

http://www.youtube.com/watch?v=KWtv5Ht4YZE

Intrigue. Deception. Bloodshed. These are just some of the obstacles awaiting legendary explorer Marco Polo as he navigates the inner court of 13th century ruler, Kublai Khan. From the back alleys of Venice to the perilous Silk Road, from the opulence of the Imperial City to the battlefields of China, Marco Polo is an epic action-adventure, where cultures clash, blood is spilled, and lies are told...

Marco Polo is a television drama series about Marco Polo's early years in the court of Kublai Khan, scheduled to premiere on Netflix on December 12, 2014. The series was written and created by John Fusco and stars Lorenzo Richelmy in the title role. The series is produced by The Weinstein Company.

http://a1.files.biography.com/image/upload/c_fill,dpr_1.0,g_face,h_300,q_80,w_300/MTIwNjA4NjMzODc3MTM2OTA4.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Konu güzel ama işleyiş fantastik olmus biraz ben adamın normal hayatı anlatılsa daha iyi olabilirdi bence

adamın anılarının çoğu da üfürme zaten iran'ın ötesine gittiği yok, merak etme :)
üfürme dediğim, iran'da doğu hakkında konuşulan hikayeleri kendi hayal gücüyle birleştiriyor.

o kadar çin'i anlatıyor, tek satır çin seddi lafı geçmiyor, chop stick'ten bahsetmiyor mesela çatallarla yemek yiyor çin imparatoru diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
çok keyifli dizi.meraktan bi bölüm izledim,ertesi gün bitirdim 10 bölümüde.çekimler,sahne geçişleri,mekanlar,kostümler,savaşlar dört dörtlük.

kubilay handa portesinden 3d printerla basmışlar gibi,tam oturmuş.

yalnız dizideki çinli kızlar gerçektekinin aksine fazla güzeller,benim tanıdığım bütün çinli kızlar eciş bücüş.korelileri falan çinli diye yutturuyolar heralde sdfs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...