Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Psikoloji bozan oyunlar

MilleR

Öne çıkan mesajlar

Ewt büyük ümitle zamanında gazlamışlardı ondan psikoljimi bozmuştu oyun aldım yükledim karşıma katil kurbağa çıktı ve uninstall ettim

Ciddi anlamda pskoloji düşmanı American McGee's Alice direk çocukluk hayellerini yıkıyor.[signature][hline]Msn ¦ Mail ¦ Icq
"Dün gece Habertürk'de bir programa çıktık, program uzadı da uzadı, böyle seks filmi gibi saat 2 ye kadar falan..." => Erman Toroğlu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
MilleR, 24 Aralık 2004 19:12 tarihinde demiş ki:
ben mesela Sanitarium'u hatırlıorum bi. şöyle başka bildiiniz sinir bozan rüyalarınıza giren bütün oyunları sayabilirseniz çok makbule geçer...

Evet benimde içimi feci karartmıştı..Kaç kere bitirdim doyamadım..
Süper oyundur ama yaw.. Taparım ben...[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

bence bu psikoloji bozma olayı direk disturbing oyunlar diye etiketlenmeli.

sayıyorum efem:

sanitarium da asyslum (ilk bölümdeki, sonraki değil)
[li]hiçbirşey hatırlamıyoruz ve kaos içindeki bir akıl hastanesinde uyanıyoruz, gel de aklını koru.kafasını duvara vuran deli mi dersin aşağı düşen mi dersin.. tamamen çatlakça, süper.[/li]

[li]sanitarium daki kasaba bölümü, yani 2. bölüm
iddia ediyorum EN RAHATSIZ edicidir oyun tarihinde.hilkat garibesi çocuklar dan başla, ailelerin akibeti, kasabanın geçmişi.mekanlar.bu konuda en iyisidir abicim.hayatımın bölümü diyebilirim.[/li]

[li]sanitarium daki laboratuar bölümü
anlatılmaz yaşanır, büyüleyici atmosfer.[/li]

[li]postal 1
oyunun konusunu söyliyim yeterli olur herhalde
dünya aç, insanlar birbirini yemeye çalışıyor ve yönettiğimiz kahraman tam bir çatlak.[/li]

darkseed var mesela, komple psikoloji bozmaya niyetli oyun serisi..
phantasmagoria , 11th hour var şiddetimsi bi şekilde..
mc gee's alice.. undying.korku ancak yine bahsi geçen delirtme olayı bunlarda da var.daha da vardır yani.
en etkilileri sanitarium, ondan sonra da postal 1 gelir bence.[signature][hline]Nefr, 01 Ocak 2003 20:13 tarihinde demiş ki:
Bi de benim takkem kaldırılsa bile solucanımın şapkası kalsın mümkünse, onun da ayrıca hastasıyım ehü.
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 1&2: gençliğimi verdim ben bu oyunlara:) pompalıyla beyin dağıtma saplantısı ve köle tacirlerinden ne zaman nerede olursa olsun duyduğum nefret(öyle böyle değil) oyunun bana hediye ettiği şeyler. bi de ingilizcem gelişti arada:)

Temple of Elemental Evil: yazarken bile kötü oluyorum, bir oyun bu kadar adamı uyuz eder, bu kadar bayabilir. silerken ağzımdan köpükler geliyodu....

prince of persia(yenileri): aynı yerde aynı hataları yapıp biricik prensi aynı cehennemin köşesine yollamaktan arada bir sinir krizi geçiriyorum(ufak çapta) her batırdığımda kafama vurma huyum yüzünden başım ağrıy oyunu kapadığımda... bitircem ama nıhahahahöüe o_O[signature][hline]Boğaz'ın Ortasında Rakı-Balık Aşksız Gitmiyor
Release:Insomnia..... cık, olmadı:(
beleş D&D 3.5 ed., maksat wizards batsın. tık, indir
Sosyal ağlarda paylaş

Fallout 1: ama olaya gelin

tarih 17 agustos 1999, volfi yalova ceylankent de fallout 1 i bitirir, ve o gazla aksam 6 da evdfen cikar
bisikletine binmeye arkadaslariyla takilmaya falan (yazin gun isigina cikmam yasakti oglenleri yandigim icin hehe)

gece ruyasinda nukleer bomba dustugunu gorur
ve tam o sirada deprem olur, volfi der lan ne gercekci ruya
sonra annesinin cigliklariyla uyanir anca

yaa yaa
ben fallout1 den sonra 4 yil oyun bitirmedim hayatimda sona gelince biraktim hep
acin hatta lanet ve Volfied diye aratin lanet i icerik Volfied i acan kisminda gorun, paranoya baslatmisti bende

psikoloji boole bozuluyo :P[signature][hline]While travelling at the speed of god, what would happen if you'd prayed?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ardeth, 24 Aralık 2004 22:05 tarihinde demiş ki:
Crusader Kings

SAM DUYUYOR MUSUN?!!

loool

psikolojimi bozan sanıyorum fright night vardı vakti zamanında ama 7-8 yaşında psikolojimi bozmayan fazla şey yoktu zaten.. :-p

yani ciddi olarak ne söyleyebilirim diye düşündüm ama zaten psikolojimi bozacağını hissettiğim şeylere zaten bulaşmıyorum, arkanumon gibi mazo huyum yoktur.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...