Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yurtdisi ve taharet muslugu sorunsali

swod

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

BonePART said:

her tualetten spnra direk dus en iyiside
taylanda gidince o bolgede taharet muslugu oldugunu gormek beni resmen file binmekten mutlu etti
dunyanın en buyuk huzur yabancı yerde taharet muslugu

Uzakdoğuda nasıl bu iş genelde? Çin, Japonya, Hindistan?

çin bilmiyorum, ikisi de yoktu gayet. Japonlarda taharet musluğu var tuvalet kağıdı da var, hintlilerin büyük kısmı sadece taharet musluğu ile gidiyo kağıt olmuyor diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

arkadaşlar lütfen artık
taharet musluğunu ayarlayın güzel isabet ettirin yıkayın bir güzel sonra tuvalet kağıdıyla silin iyice. sonra kağıda bakın tertemizse çıkın gidin. baktınız pis biraz daha yıkayın. yok eller bilmemneler. noluyor lan. 1 aydır paticikte bu muhabbet.

evet yalnız taharet musluğu + tuvalet kağıdı kombosunu anlamayanlar var hala, nasıl oluyo bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Chemical said:

"Tatar Ramazan" said:

BonePART said:

her tualetten spnra direk dus en iyiside
taylanda gidince o bolgede taharet muslugu oldugunu gormek beni resmen file binmekten mutlu etti
dunyanın en buyuk huzur yabancı yerde taharet muslugu

Uzakdoğuda nasıl bu iş genelde? Çin, Japonya, Hindistan?

çin bilmiyorum, ikisi de yoktu gayet. Japonlarda taharet musluğu var tuvalet kağıdı da var, hintlilerin büyük kısmı sadece taharet musluğu ile gidiyo kağıt olmuyor diye biliyorum.

hintlilerin yarıdan fazlası sokağa sıçıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben 10 senedir yurt disindayim. Turkiye'de iken tuv. kagidi + su + tuv kagidi rotasyonu kullanirdim. Halen de kullanmaktayim.
Kendi tuvaletine dus basligina benzeyen taharet dusundan taktirabilirsin ki cok guzel.
Turistik gezilerde vs. elinde yarim litrelik pet sise ile girersin tuvalete.
Hic bise bulamazssan tuvalet kagidiyla kanayana kadar sil, ustune 2-3 kere kagida tukurup silersin, istenen freahliga kavusursun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...