Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Geyik ! Forever...

karakedi

Öne çıkan mesajlar

said:
Remedy, 16 Nisan 2001 14:54 tarihinde demiş ki:
Ahaha, O saçma dublajlar ayrı bi muamma zaten ya.
Mortal Kombat (ilkinin) star'da gösterilen versionunda en sonunda liu, shang tsung'u öldürür ve shang tsung'un vücudundan çıkan 10'larca ruhun arasından bir zamanlar öldürdüğü liu'nun kardeşi de çıkar ve liu'nun yanına gelir! Peki aralarında geçen dialog nedir biliomusunuz?

Liu'nun kardeşi: Sağol Liu, artık ruhum özgür. Şimdi ayrılma zamanı.
Liu: Allah'a emanet ol kardeşim. Eyvallah!

Not: Eyvalah dedi evet :-D

Ehehe selametle git kardesim demisti ya ben eminim :)[hline]PEPSI KOLA HAYATTA İÇİLMEZ ALKOLİK HAREKET ENGELLENEMEZ!
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında yapılmaması gereken bişi. Sonuçta filmi yapan kişi bir isim bulmuş. O ismi tamamen başka bişiymiş gibi lanse etmek bence yanlış. Ama buradaki isimleri filmin dağıtıcıları belirlediği için belkide anlaşmaları vardır bu isim konusunda.

Son of the bitch diye bi film gelmişti hatırlayan varmı. Türkçe olarak ne idi ismi hatırlamıorum şimdi :D[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkçeye cevrildiinde harbi abes isimler oluo karizmadan uzaklasıo isim . Heralde bi izin fln alıolardır yapımcıdan . Gerci zaman tüneli pek Türk halkına uygun deil zaman cukuru desek iski cukurundan dahabi sıcak gelir insanlara . Gerci ole tünel cukur fln hep delikanlıyı bozan kelimeler .[hline]You hate me to say that i did not obey!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
said:
Mayh3m, 06 Ocak 2005 12:22 tarihinde demiş ki:
ahahah koptum ya :lol:

"ehüehüehü goptum" diye topic up lanır mı ? :hrr:[signature][hline]-Uğurcum oynat !!!
-Düz bir yoldasınız 2 goblin el sallıyor...

Bu mesaj 30 Şubat 2005 tarihinde değiştirilmeye çalışılmış ama mesaj kendini savunmasını bilmiştir...
deviantART
Sosyal ağlarda paylaş

4 senelik konuyu "mushauha koptum" diye uplayan zihniyete mi yoksa tarihlere bakmadan hala yazilanlara cevap veren zihniyete mi aciyim cozemedim.

insanlara 4 yillik anilarinin oldugu topicleri kitletiyorsunuz zorla, ayiptir ya.[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

en güldüğüm film dublajı:

askerler taktiği anlatan,kendilerinden bir üst rütbeli ama arkadaşları olan kişinin ağzına bakar konumda dinlerler.Adamın lafı biter ve ok? der...yanındaki sırtına hafifçe vurarak Roger işte bu!(Roger That!) der :-)[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür.(chE)
Üstüne Şehir Örten Şehir
www.heavymetaltr.com/forum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...