Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu yil turkiyede yapilmis en basarisiz transferler???

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

said:
Naa, 30 Aralık 2004 10:44 tarihinde demiş ki:
Alex'e kotu diyen en başarısız transfer diyen kapıyı acsın bir arabaya binsin ve hastanenin yolunu tutsun.

kim demiş alex e en kötü ve en başarısız diye?

paranoyakları da isterlerse arabamı getirip hastane kapısına bırakabilirim :)[signature][hline] MSN : [email protected]
---
Sözlükte Ben :D
---
Cem_Jedi, 20 Aralık 2004 19:03 tarihinde demiş ki:
beni kızdırmayın siteyi hackletirim

[b] 1. Geleneksel Paticik İstanbul Lan Party 28 Ocak 2005'te!
Sosyal ağlarda paylaş

maclari 2 takim yapior, bir kazanan bir kaybeden, ya da beraberlik. bir takim her zaman iyi oynayacak, her zaman kazanacak gibi bir durum var herhalde, bjk iyi oynadi ve feneri yendi bana de ki sadece alex kotu oynadi o yuzden fener kaybetti, hayir olayin fenerle alakasi yok bjk ile alakasi var hak ettiler kazandilar. gs icinde ayni sey gecerli bi tane adam sole ki fenerbahceden guzel oynadi die, ben bi tane bile gosteremiorum bu yuzden de alex e kotu oynadi diemem. merak etmeyin fenerbahcede insanlardan kurulu bir takim alex te bir insan, yani fenerbahce de arada sirada kucuk, kalitesiz takimlara yenilebilir! :)
-Alex olmasa....
boyum kisa olmasa nba deydim su an. ne guzel bir yorum di mi.
hagi olmasa, sergen olmasa.....
bi zahmet bole yorumlari kendinize saklasaniz.[signature][hline]dahi'ye gore bisi yok.

[Bu mesaj Patos tarafından 30 Aralık 2004 11:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 30 Aralık 2004 11:02 tarihinde demiş ki:
1. ersun efendi.
2. futboL federasyonu başkanı , adı her neyse...

aziz yıLdırım tarafından yapıLan bu transferLer her zaman oLduğu gibi Türk futboLuna zerre kadar fayda sağLamaması bir yana uzun süreLer konuşacaLacak kaosLarı beraberinde getirmiştir.

Abi bu adamı en komik üye seçelim lütfen!
Ardından da oy birliğiyle bonzi seçelim[signature][hline]Atahost.net Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mave, 30 Aralık 2004 11:02 tarihinde demiş ki:
1. ersun efendi.
2. futboL federasyonu başkanı , adı her neyse...

aziz yıLdırım tarafından yapıLan bu transferLer her zaman oLduğu gibi Türk futboLuna zerre kadar fayda sağLamaması bir yana uzun süreLer konuşacaLacak kaosLarı beraberinde getirmiştir.

lol mave süpersin ya.

mave in her mesajına bır bahane bulmayın artık. bazılarında cidden haklı.[signature][hline]Deli333

[Bu mesaj 333 tarafından 30 Aralık 2004 18:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yahu neresi haklı neresi mantıklı? Aziz Yıldırım getirmişte bik bik bik miş. Orda oy veren kaç tane başkan var? Adam olsalardı da kendilerini parayla satmasalardı ve istedikleri kişiye oy verselerdi.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

Ersun Yanal'ın Aziz Yıldırım ile alakası yok. Kanıt görmedikçe inanmam böyle birşeye.

Federasyon başkanlığı konusunda ise madem bütün başkanlar bu kadar dürüst ve şerefli insanlar bir tek aziz yıldırım şerefsiz(!), o şerefli başkanlar aziz yıldırım'dan para alıp neden Levent Bıçakçı'ya oy verdiler?[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ruby_DraGon, 01 Ocak 2005 15:34 tarihinde demiş ki:
Juan Fran

bi bjk'li olarak sonuna kadar juan fran yanlış!!!.. del bosque'nin zaten bi tane transfer hakkı kalmıştı.daha iyi birini bulamadılar mı??
hem zarara girdik hem onun oynadığı maçlarda çoğu zaman olduğu gibi 10kişi gibi oynadık!!! çok şükür del bosque'yi dinlemden gönderdiler!!:-)
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeye ragmen fizbaninda soledigi gibi ligin en az gol yiyen takımının defans oyuncusudur vede kendisi daha bu sene ilk 11 cıkmaya baslamıstır Zamana ihtiyaci olabilir yaptıgı ufak hatalarla hemen bir oyuncuyu silersek hic bir zaman kaliteli oyunculara sahip olamayiz Server gayet iyi bir fzige sahip sadece bir ona nasıl kullanması gerektigini vede yapmaması gereken seyleri(topla ortasahaya kadar gelmek) anlatmasi gerek.[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Bence Conceçaio (adını hep yanlış yazarım) arasıra ıyı ısler yaptı bı kac top kestıgını hatırlar gıbıyım kontra ataklarda ama Juan Fran (asırtma golu harıc kı yıne gulmeye basladım) hıc yanı 0 tek macta ıyı oynadı o kadar cok gereksız gercekten[signature][hline]Onen-i Estel Edain
ü Chebin Estel Anim
Sosyal ağlarda paylaş

bence rüştü gereksiz bi transferdi
Volkan zaten iyiydir formdaydı yükselen bi grafik çiziodu haftadan haftaya
onun dışında juanfranda cidden çok gereksiz
oynayamıo zaten adam doru dürüst[signature][hline]Absolut, 13 Aralık 2004 17:31 tarihinde demiş ki:
Hayır fareden çok kokran biri değilim ama kulağımı burunumu yerse küserim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bir galatasaraylı olarak Rustu gereksizdi demen cok dogru Cunku GS macında feneri kurtaran adamdı rustu.

Volkan daha cok genc bir kaleci surda rustu 1-2 sende daha oynar en fazla Volkanın onunde daha uzun seneler var. Rustu gerekli bir transferdi vede cok da iyi oldu..[signature][hline]Bakınız! Na
Buyrun! Mail=MsN
Allahım sen beni dostlarımdan koru,Dusmanlarımla ben ilgilenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...