Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

no fap marathon

pontipati

Öne çıkan mesajlar

dolu halde gidip tanistigim hatun direkt bu beni goturecek ya da gidip baskasini goturecek diye dusunuyo. rekabeti hisseden hatun hoslandiysa zaten rahat geliyo. isi uzatmaya gotu yemiyo kaciracak diye.

bos halde tanisinca, gereksiz sacma sapan muhabbetlerla zaman kaybettikten sonra telefon numarasi alalim da sonra bi ara gorusuruz falan derken uzadikca uzuyo. zaten bos olunca ne istedigini gosteremiyosun hatuna. tekrar tekrar bulusacaksin da ortam isinacak, birbirine yakinlasacaksin da ohooo

bu orneklerde kezbanlar yok tabi.
orneklerimiz rus, tatar ve koreliler uzerinden.

ha, kontrolu penise birakinca bir de alkolle birlesince bazi hatalar olmuyo mu, oluyo tabi. ama o kadar olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

çok sık yaptığım dönemlerde de garip gurip kararlar verdim, aşırı etkisi yok bence
ha 5 gün bence biraz çok o zaman alt kısım yönetimde baskın rol oynuyo dfg
bu arada ne fap var ne sigara.
dışarı çıktım 20-30 dk. bi işim vardı hallettim sigara yaksam mı dedim yanıma almıştım evden çıkarken. hayır dedim durdum cadde ortasında 1dk kadar falan mal mal bakınıyorum etrafa asd
sonra bi hatun gördüm bunun üstüne yakılır diye düşündüm, lakin dedim ki boşver, yönümü değiştirdim (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

mastürbasyonu kötüleyen tek şey sadece dinler. bir şey olmaz, ha sabah akşam yapın ha haftada bir. erken boşalan zaten erken boşalır, yarım saat makine gibi çalışan da aynen devam eder. kendinizi kandırmayın.

ha çok mastürbasyon yapınca cinsel isteğim azalıyor gibi dertleriniz varsa orası ayrı. ona bi şey diyemem.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...