Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IBB ( Istanbul Buyuksehir Belediyesi ) IT bolumunde calismak

Lombardi

Öne çıkan mesajlar

Bak şimdi sana 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'na tabi bir memur olarak cevap vereyim ;

Eğer belediyeye bu kanununa tabi olarak girersen yaşadın bir ömür rahat edersin keyifli keyifli oturursun (belediyelerin rahat olduklarını duymuştum)
Maaş konusunda sıkıntı yaşamazsın ben 8/1 bir memurum aldığım maaşın aynısını sen yeni başlayınca alabilirsin
Üstelik yemek ve servis te ücretsiz sanırım
Zabıta olarak çalışan bir yakınım bayramlarda çift maaş aldıklarını söylemişti ne kadar doğru bilmiyorum

Amaaaa birde işin farklı bir rengi var
Belediyeler son zamanlarda tüm departmanlarında neredeyse taşeron çalıştırmaya başladılar... Eğer sen de onlardan biriysen ve taşeron firma aracılığı ile belediyede görev alacaksan yandın... bir maaş + SGK + yol + yemek alırsın ama her türlüde ayakçı olursun her işini sana yaptırırlar

Seçim senin belediyeye girmek bir noktada iyi bir şey ama dediğim gibi 657 ye tabi olarak girmek için KPSS gerekiyor

Umarım yardımcı olmuşumdur.

Bilgi edinilmesi ve gereğini rica ederim...
Sosyal ağlarda paylaş

gereğini niye rica ediyon? bilgi edinilmesi yeterli olur.. asdf

Belediyeler rahat demişsin ama rahat falan değil. herşey başkanın iki lafına bakıyor. Bir gun müdürsen ertesi gün atık su'da çalışabiliyorsun. Eğer taşeron olarak çalışıyorsan işler daha fena tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

totemic said:

gereğini niye rica ediyon? bilgi edinilmesi yeterli olur.. asdf

Belediyeler rahat demişsin ama rahat falan değil. herşey başkanın iki lafına bakıyor. Bir gun müdürsen ertesi gün atık su'da çalışabiliyorsun. Eğer taşeron olarak çalışıyorsan işler daha fena tabi..

arkadaş akp li değilmiydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...