Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

ivy bana da yollayıver sana zahmet.

kendi adıma yazacaklarıma gelirsek; engelli bi çocuğa yaşam koçluğu yapma girişiminde bulunmuştum geçtiğimiz sene. proje kapsamında dağıtılan tabletler vasıtasıyla öğrenciyle skype vs. aracılığıyla iletişim kurulup konuşulacaktı. dedim ulan böyle kepazelik mi olur çocuk evet engelli ama aptal değil hani sanal bir platformdan doğan iletişimin samimiyetiyle yüzyüze bir iletişimin farkını anlar. çok önemli bir adam da değilim 2 bira az içer kalkar çocuğu yüzyüze dinler derslerine yardımcı olur ve elimden geldiğince o çocuğu dinler rahatlatırım dedim kendimce. kalktım evine gittim 6 ay boyunca her cuma günü.

o çocuk geçtiğimiz haftalarda bana 'öğretmenim seni çok özledim' diye facebook'tan yazdı. o anki duygularımı anlatmayı becerememem. yakın çevreme de anlatamadım olmadı. dün yine yazdı 'öğretmenim seni çok özledim' diye bir mesaj.

24 yaşıma geldim. hayatta tek bir dikili ağacım varsa o da bu öğrencim. başka bi bok yapamadım bu yaşıma kadar ama olsun, bu da bi şey.

edit: ben bu postu yazarken fotolar paylaşılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

ivy bana da yollayıver sana zahmet.

kendi adıma yazacaklarıma gelirsek; engelli bi çocuğa yaşam koçluğu yapma girişiminde bulunmuştum geçtiğimiz sene. proje kapsamında dağıtılan tabletler vasıtasıyla öğrenciyle skype vs. aracılığıyla iletişim kurulup konuşulacaktı. dedim ulan böyle kepazelik mi olur çocuk evet engelli ama aptal değil hani sanal bir platformdan doğan iletişimin samimiyetiyle yüzyüze bir iletişimin farkını anlar. çok önemli bir adam da değilim 2 bira az içer kalkar çocuğu yüzyüze dinler derslerine yardımcı olur ve elimden geldiğince o çocuğu dinler rahatlatırım dedim kendimce. kalktım evine gittim 6 ay boyunca her cuma günü.

o çocuk geçtiğimiz haftalarda bana 'öğretmenim seni çok özledim' diye facebook'tan yazdı. o anki duygularımı anlatmayı becerememem. yakın çevreme de anlatamadım olmadı. dün yine yazdı 'öğretmenim seni çok özledim' diye bir mesaj.

24 yaşıma geldim. hayatta tek bir dikili ağacım varsa o da bu öğrencim. başka bi bok yapamadım bu yaşıma kadar ama olsun, bu da bi şey.

edit: ben bu postu yazarken fotolar paylaşılmış.

(tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Askerde miyim dhkp-c ya da pkk kampimda miyim belli degil lan.

Icine sicayim boyle ulkenin.

Orgutcu herifler psikopat ayagi yapip herkesten rahat yasiyo ak. Mintika yok nobet yok yemek 3 ogun camasiri da etraftan caliyolar zaten. Vatana degil kandil'e asker yetistiriyoruz ak.

edit: aksamlari bos kogusta donen esrar ve bonzai partilerini unutmayalim.

Cetin abicim okursan dunyanin en guclu(!) ordusunun saygin (!) subay ve astsubaylarini goreve cagir lutfen.
Atarsa 126 gunluk.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...