Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #11

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

öncelikle özür dilerim günlükte böyle bir post atmak istemezdim ama;

JrStorMesT said:

Hiç bi cevap vermeden heryerden engellemek, sanıyo musun ki beni durdurucak. Elbet öğrenicem nedenini, bi akşam önce buluşma planları yapan insan bunu yapmaz.

Beyindeki ur/tümör veya leke problemi veya herneyse seni benden uzak tutamaz, bi yolunu bulup giricem tekrar hayatına, ne pahasına olursa olsun.

abi sen çok tehlikelisin bi doktora görün.

Red said:

1-2 sayfa önce yazmıştım.bir süredir cilveleşiyorduk. sevgilisi var malesef. bu tarz oç durumunda olmayı sevmiyorum ama gönül bu sokarım sevgilisi varmış yokmuş dinlemem. inanılmaz kaptırdım kendimi seviyorum baya.

sonunda evine bırakırken dudak kenarı öpücüğüyle ne hissetiğimi söyledim. ağladı. şimdi onlar düşünsün çokta fifi. olur ya da olmaz söyledim rahatladım. benim içimde patlıcagına onların içinde patlasın. ha kızı baya seviyorum ama yapacak bir şey yok olmazsa beklicek halim yok.

sevgilisi yokken de tanıyordum ama varken aşık olmak varmış kaderimizde.

sen direk ırz düşmanısın.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

Hiç bi cevap vermeden heryerden engellemek, sanıyo musun ki beni durdurucak. Elbet öğrenicem nedenini, bi akşam önce buluşma planları yapan insan bunu yapmaz.

Beyindeki ur/tümör veya leke problemi veya herneyse seni benden uzak tutamaz, bi yolunu bulup giricem tekrar hayatına, ne pahasına olursa olsun.

abi sen çok tehlikelisin bi doktora görün

Ya sen ne diyosun allasen, zaten canim sikkin bide bilmeden konusanlari hic cekemicem simdi.

Keske kotu biseyi olmasa ve baskasindan hoslandigi icin biraksa zerre gam yemem. ama su an moralimi bozan kisim rontgenlerde kotu bisey ciktigi icin beni de uzmeme dusuncesi ama nerde sizde onu anlayabilicek kapasite.

Ben bi yolunu bulup durumu ogrenicem. umarim dusundugum sey cikmaz da derin bi oh cekebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

JrStorMesT said:

JrStorMesT said:

abi sen çok tehlikelisin bi doktora görün

Ya sen ne diyosun allasen, zaten canim sikkin bide bilmeden konusanlari hic cekemicem simdi.

Keske kotu biseyi olmasa ve baskasindan hoslandigi icin biraksa zerre gam yemem. ama su an moralimi bozan kisim rontgenlerde kotu bisey ciktigi icin beni de uzmeme dusuncesi ama nerde sizde onu anlayabilicek kapasite.

Ben bi yolunu bulup durumu ogrenicem. umarim dusundugum sey cikmaz da derin bi oh cekebilirim.

ops. hocam ben boldlu yeri gerçek anlamda kullanmadığını kullandığını düşünmemiştim. onu senden uzaklaştıran düşünceler olarak anladım. çok yanlış anlamışım çok özür dilerim umarım sağlığına kavuşur.
Sosyal ağlarda paylaş

Acaba benim ne zaman tek derdim evde kız arkadaşlarıma börekler yapıp, yemek takımımla uyumlu yemek servislerimde onları ağırlamak olacak? Ne zaman günlere gideceğim? Ne zaman ev ayakkabılarım olacak? Ne zaman ya ne zaman?

:(((

Bu kulun hiç mi ahşap boyama yapmasın allaaahımm hiç mi overlok makinasının ayağına gelmesini beklemesin?

Bu mu bana uygun gördüğün hayat?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...