Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gines kutu nasıl içiliyo

Llama

Öne çıkan mesajlar

di said:

Miller'dan bile sulu lan Guinnes. Kiz ickisi dicem, o bile degil hani.

Miller'ın alkol oranı gayet bira standartlarında abi. Malzemesi kaliteli diye saçma sapan acı olmuyor, sonra kırık pirinçli Efesçilerin gazıyla "kız birası" diye adı çıkıyor.

Guinness alkol oranı bildiğin düşük olan, isli bira sevenler için keyifli bir bira. Kutudan ziyade fıçıdan içmesi güzel. Sert isteyen için de extra stout varmış ama TR'de var mı bilmiyorum, ben denk gelmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

di said:

Miller'ın alkol oranı gayet bira standartlarında abi. Malzemesi kaliteli diye saçma sapan acı olmuyor, sonra kırık pirinçli Efesçilerin gazıyla "kız birası" diye adı çıkıyor.

Guinness alkol oranı bildiğin düşük olan, isli bira sevenler için keyifli bir bira. Kutudan ziyade fıçıdan içmesi güzel. Sert isteyen için de extra stout varmış ama TR'de var mı bilmiyorum, ben denk gelmedim.

Ya evet.

Miller seviyorum ben arkadas, Efes falan bayiyor.

Guiness de iyi ama ancak ficidan. O teneke kutuyu how-to videosunu izledikten sonra ictim cok kotuydu.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

di said:

Extra'sina hic denk gelmemistim bak. Varsa bulurum ben onu burda. (insert ne guzeldir ingilizlik lines here. =P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...