Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Frostmane EU - BlackMagic Guildi

noface

Öne çıkan mesajlar

Gangren said:

Eğlenceniz bittiyse axedice'ı tekrar banlayabilirim?

Adamın sahipsiz bıraktığı bölümü çekip çevirmeye çalışıyoruz verdiği tepkiye bak. Sen bunları hak ediyorsun ya.

noface said:

axedice nickli arkadaş özeldende bana msj atıp forumlardan beni kovmuş :) yürü git bu forumlardan demiş ne oldu arkadaşlar ben kimin tavuguna kış dedimde bu kadar celallendiniz!!! Götü Boklu bir Guild çağrısıydı benimkisi yok yalnış yazdın öyle yazılmaz zaten bu serverda bir guild var başka güilda ne hacet!!! noldu ya bu vay ak guildı ben guild kurunca çöktümü ne oldu :)

Bence ..... neyse yazmıyayım şimdi yaş ortalaması kücük galiba bana takılanların AMA Guild hala aktif :) gelmek isteyenleri bekliyoruz :))
isminide degiştirdim Daha Gıcık olun diye Tarzans Fun Club yaptım :)))

:) :) :)
Sosyal ağlarda paylaş

noface said:

axedice nickli arkadaş özeldende bana msj atıp forumlardan beni kovmuş :) yürü git bu forumlardan demiş ne oldu arkadaşlar ben kimin tavuguna kış dedimde bu kadar celallendiniz!!! Götü Boklu bir Guild çağrısıydı benimkisi yok yalnış yazdın öyle yazılmaz zaten bu serverda bir guild var başka güilda ne hacet!!! noldu ya bu vay ak guildı ben guild kurunca çöktümü ne oldu :)

Bence ..... neyse yazmıyayım şimdi yaş ortalaması kücük galiba bana takılanların AMA Guild hala aktif :) gelmek isteyenleri bekliyoruz :))
isminide degiştirdim Daha Gıcık olun diye Tarzans Fun Club yaptım :)))

Yok la çoğumuz 30 lu yaşlardayız :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...