Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fix kart kullananlar

telorgu

Öne çıkan mesajlar

sanırım şunu demek istemiş.

ödeme olarak taksit miktarını yansıtırlar ama toplam miktarı kartının limitinden düşerler. mesela kart limitin 5000 TL. 1000TL ile tatile gittin. 5 taksit.

5 ay boyunca ödeme olarak 200TL yansıyacak. ama ilk aydan limitin 4000'e inecek. 1. ay geçince limitin 4200, 2. ödeme sonrası 4400, 3. sonrası 4600, 4. sonrası 4800 ve 5. ödemen sonunda tekrardan 5000 olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

taksitli yapmıyorsundur o zaman?

bakiye dediğinin hesabında mevcut tl olduğunu ve fix kartın banka kartına taksit yaptığını düşünüyorum?

ben işbankası kullanıyorum ama peder fix kartını verdi ondan alışverişte taksit yapın dedim ve 2 taksite +3 yaptılar ama 300tl alışverişi komple limitten düştüğünü gördüm. acaba banka kartı gibi mi çalışıyor bu kart, siz sahip misiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

telorgu said:

Dworgian said:

taksitli yapmıyorsundur o zaman?

bakiye dediğinin hesabında mevcut tl olduğunu ve fix kartın banka kartına taksit yaptığını düşünüyorum?

ben işbankası kullanıyorum ama peder fix kartını verdi ondan alışverişte taksit yapın dedim ve 2 taksite +3 yaptılar ama 300tl alışverişi komple limitten düştüğünü gördüm. acaba banka kartı gibi mi çalışıyor bu kart, siz sahip misiniz?

haaaa limit?

e tabii limitin hepsi düşer, ama hesaba ödenecek tutar ay ay yansır
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Yani mesela senin 1.000 TL limitin var kartta.

Sen adedi 1.000 TL olan ama aylık 200 lira taksitlendirilen 5 kalem ürün alamazsın.

Sadece 1 tane 1.000 Tl ürün alırsın ama ay ay ödersin.

gibi

normal kredi kartı mantığı işte

şu işte. fixcard kredi kartı bende de var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...