Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Fantasy Basketball 2014/2015

khala

Öne çıkan mesajlar

tebrikler abi.

takasa hiç bi laf yok dediğim gibi negotiation olarak bakıyorum hepsine.

ama bulletride bi dahaki sene olmasın mümkünse. her şeyi etkiledi yaptığı hareketlerle. takastan bahsetmiyorum ama kadrosunu bile yapmadığı için sıralamaları çok etkiledi. umursamadı yani. takası da ondan yaptı adam belliki.
Sosyal ağlarda paylaş

beni ilgilendirmez abi. gerekirse beni almazsınız olur biter. yaptığı ayıp bi şey oynayanlara keyif anlamında. paralı ciddi lig sonuçta.

işin çirkefliğinde olsam tek oy gerekiyodu veto için vetolardım. lig bitene kadar bilerek bullet konusunda ağzımı açmadım şimdi drama olmasın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Sinan Shadow Company ile olan maçına kadar iyi gidiyordu ki zaten playoff potasındaydı. Ondan sonra düşüşe geçti. Takımını kurmamazlık hiç yapmadı ya, yanlış görmüşsündür :).

Takasların hepsini başlığa yazıp oy çokluğuna göre commish kararıyla veriyoruz. Anti takas timine kalsak 0 takasla lig bitiririz ki böyle liglerde de oynuyorum ve hiç keyifli olmuyor.

Senin yaptığın son takas mesela hiç göstermese de ligin kaderini etkiledi. Silp griffin yerine katkı sağlayabilecek adam alınca 7. sıradan playoff a kapağı attı ve yarı finale kadar çıktı. Westbrook ayısının tabi ki rolü büyük ama +1 oyuncu seni pota dışına itti onu potaya soktu.

Keza Harden takası contenderların hiç işine gelmiyordu ben dahil ama itiraz çok olmayınca kabul ettim ki daha önceki senelerde de bu şekilde uyguladık.

Harden finalde 5 adamın vermediği katkıyı tek başına verdi. Ibaka sakatlanmasa zaten Saygın kesin şampiyondu ama şans bana güldü diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

slipin şansı çok yaver gitti abi o konuda. parker ayısı sıçtı bu sene. silphede fazla bi katkı verdiğini düşünmüyorum parkerın.

o takası yaptıktan sonra normalde tek sakat griffin olacaktı takımda. sabredecektim.

ama durant vs en iyi oyuncularım hepsi sakatlıklar geçirdi. yoksa silp rüyasında görürdü o playoffu sdf.

ki durant sakatlandı mı en çok westbrook ayısına yarıyo zaten. ordan iyi yırttı silph. herif 40-40-40 yapıyodu nerdeyse yuh yani ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Şükrü her sene olduğu gibi bu senenin de en şanssızı oldu.

Bana göre mükemmel bir draft geçirdi. Butler, Noel, Ariza, Collison ı sezona bakarsan çok ucuza aldı ama Melo, Rose, yıl içerisinde de Butler ve Collison ı kaybedince havlu attı.

Kanka sen LeBron seçsen sezonu kapar, nasıl iştir anlamadım her sene buluyorsun kesin sezonu kapayan bir yıldız.
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

tebrikler abi.

takasa hiç bi laf yok dediğim gibi negotiation olarak bakıyorum hepsine.

ama bulletride bi dahaki sene olmasın mümkünse. her şeyi etkiledi yaptığı hareketlerle. takastan bahsetmiyorum ama kadrosunu bile yapmadığı için sıralamaları çok etkiledi. umursamadı yani. takası da ondan yaptı adam belliki.

Havlu atanın kadro kurmamaması benim de eleştirdiğim bir konu, malesef özellikle İspanya'da olduğum dönemde de bunu yaptım özeleştiri olması gerekirse. Fakat bunu istatistiğe vurursan son 4-5 haftanın, birkaç günüdür.

Lig ortasından daha kadro kurmayan adamları uyarıp, commish accountla kadronun düzenlendiği çok oldu buralarda; fakat community ortamının olduğu yerde nerdeyse 10 senedir beraberiz ; dün 1 bugün 2, bu adam alınmasın demek için biraz sağduyulu ve bilgi sahibi olman lazım diye düşünüyorum dostum
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...