Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ışid pkklı kızı yakarken

yuttum

Öne çıkan mesajlar

Akhlaur said:

Şu halinize gördükçe utanıyorum. Artık patiyi okurken gerçekten midem bulanıyor. Ölen kişiye üzülmüyorsan bile eşeklik edip bari geyik yapma. Kapat kodumun sayfasını.

30 yildi cinayet işleyen masum katleden teröristlerin ölmesine üzülmedigimiz eşeklik ediyorsak ben bu ülkenin içine sıçayım komple birakalim araplara
Sosyal ağlarda paylaş

pkklilain katlettigi çocuga ögretmene anneye babaya evlada gence üzülmeyin bu arada sakin ha
pkk dan ne kadar nefret ediyorsam işiddende o kadar nefret ediyorum umarim birbirlerini öldürmeye asla ara vermezler benim işime geliyor birbilerini öldürmeleri
teröristin öldügüne üzülüyorsaniz bence siz bi insanliginizi sorgulayin
Sosyal ağlarda paylaş

argolu tanımlar

Seni sikeni sende sik kardeş. Zekasızla sende zekasız ol. Ona diyeceğim yok. Ama sana zekasız dediğimizde ( hakaret olarak değil, tanım için) sen niye değilsin diye çemkirme, ayıp. Aslında orospu çocuğuyla sende orospu çocuğu ol yazmıştım ama amacını karıştırıp ooo ban ban diye dediğimi bile anlamayabilirdin diye değiştirdim. ( hani o ya da bu şekilde pkk lı biri bi türkü öldürdüğünde ya da aliyi medeniyi berkini öldürenlere üstü kapalı da olsa bi şekilde diyoruz ya bu lafı.onlarla aynı olmak bu ölümleri desteklemek, tepki göstermemek sonuçta. )Yoksa burdan banlanmışım falan artık zamanı da geliyor heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

karaktersiz said:

pkklilain katlettigi çocuga ögretmene anneye babaya evlada gence üzülmeyin bu arada sakin ha
pkk dan ne kadar nefret ediyorsam işiddende o kadar nefret ediyorum umarim birbirlerini öldürmeye asla ara vermezler benim işime geliyor birbilerini öldürmeleri
teröristin öldügüne üzülüyorsaniz bence siz bi insanliginizi sorgulayin

belki üzülenler kürttür veya kürt sevici solcudur.
Sosyal ağlarda paylaş

MasterHapLo said:

Flassh said:

pls.
aynısını işid leşleri için düşünüyon mu acaba haha

aslinda ben soracaktim bunu bugun sonra isim cikti yazamadim. Olen pkk liyi insan olarak gorup uzuluyorsunuz aynisini isid icin de dusunuyor musunuz. Sonuc olarak ikisinin de icraatlari ortada.

Evet, isid olsa daha fazla dalga gecerdim hatta.
Bununla pek dalga gecemedim cunku irkcilik yapiyorsun diyorlar. İsid e yapsam onu irkci olmam gshsh
Sosyal ağlarda paylaş

kafanızın darlığına sığlığına hayretler ediyorum ya.
artık bıraktım herhangi birşey savunmayı falan. gerçekten insanlık falan kaybedilmiş. düşünmek anlamlandırmak falan gibi kavramlar yokolmuş. ışidden farkınız kalmamış. kör dinciden salt faşistten farkınız kalmamış.

o kadar korkak laflar ki teey. erkek değilsiniz. adam değilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

kafanızın darlığına sığlığına hayretler ediyorum ya.
artık bıraktım herhangi birşey savunmayı falan. gerçekten insanlık falan kaybedilmiş. düşünmek anlamlandırmak falan gibi kavramlar yokolmuş. ışidden farkınız kalmamış. kör dinciden salt faşistten farkınız kalmamış.

o kadar korkak laflar ki teey. erkek değilsiniz. adam değilsiniz.

.I.
Sosyal ağlarda paylaş

Akhlaur said:

Ahaah off adam tayyipten alıntı yapıyor haklı oluşunu şirinlikkle gösterme çabasıyla. Kardeş o yazdığın sadece gerçekten öyle düşünmüyorsan sarkastik olabilir. Aksi halde alıntı yaptığın kişi rte.

sen yanmazsan ben yanmazsam nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Artariel

ciddi ciddi vicdanınız yok mu diyenler var ya. la olm 30yılı aşkın profesyonel bebek katili adamlar, doktorunu, öğretmenini, gencini yaşlısını öldürüyorlar. vur kaç yapa yapa kaç insan katlettiler şimdi it gibi sıkıştılar o kaçtıkları yerde, zırlıyorlar. şu istiklal'de zırlayanlar da bir zahmet ittirip gidebilirler dağa, kutsal kürdistanını savunmaya.

abi anlattıkların da vicdansızlık ilk görselde görülen şey de vicdansızlık. yorumların alayı vicdansızca zaten. ne alakası var pkk yı savunmakla, zaten öyle bir yorumda da bulunmadım.

iyice şaştınız pusulayı.

bugün onlar it gibi sıkıştı. yarın biz it gibi sıkışınca da bi zahmet dağa kaçarız artık pkk lı kardeşlerimizin yanına lel.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...