Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun bilgisayari yardim ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

xwhiplashx said:

- 2300/2500$ gibi bir rakam var elimde.
- Laptop ve ya Desktop farketmez ama Laptop daha cok aklima yatiyor gibi.
- Oyun bilgisayari ya da guclu bir bilgisayar olmasi gerekli.....

...oyunlari ultra seviyede kullanmayi cok istiyorum ozellikle simulator benzeri oyunlari. Bu konuda bi bilgi akisi saglayalim hadi hadi hadi. :)

Şu 3 bold yer yüzünden desktop diyoruz. O zaman desktop farketmez deme abi. Laptop arıorum diyeydin ya başta
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

xwhiplashx said:

- 2300/2500$ gibi bir rakam var elimde.
- Laptop ve ya Desktop farketmez ama Laptop daha cok aklima yatiyor gibi.
- Oyun bilgisayari ya da guclu bir bilgisayar olmasi gerekli.....

...oyunlari ultra seviyede kullanmayi cok istiyorum ozellikle simulator benzeri oyunlari. Bu konuda bi bilgi akisi saglayalim hadi hadi hadi. :)

aga baksana kafa tamamen karıştı zaten napcam netcem bilemedim )
Şu 3 bold yer yüzünden desktop diyoruz. O zaman desktop farketmez deme abi. Laptop arıorum diyeydin ya başta
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

Oha çok iyi fiyat bence direk al.
Ben bunu alm ıştım 5 ay önce. Çok memnunum performansından ki senin almayı düşündüğün alet bundan daha da iyi. Sanalmarketimi bilmiyorum ama

Ne kadara almıştın? msi servisi nasıldır bilgin var mı?

Sanırım benim alacağım da aynı kasa, coolerboost2 yok bu kasalarda ısınma durumu nasıldır?

sorulara cevap verebilirsen çok memnun olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

msi'ın tek sorunu hayvan gibi ısınıyor cihazları. Performans problemi falan yaşamıyorum ama 90 dereceye falan ulaştığı oluyor. Eskiden aldığım bi comfy desk vardı fan'lı olanlardan onu kullanıyorum altında.

Paran varsa ve güvendiysen tatava yapma al geç bence. pavyon klavyesi yeter yani.
Sosyal ağlarda paylaş

KehKeh said:

Smoke said:

Oha çok iyi fiyat bence direk al.
Ben bunu alm ıştım 5 ay önce. Çok memnunum performansından ki senin almayı düşündüğün alet bundan daha da iyi. Sanalmarketimi bilmiyorum ama

Ne kadara almıştın? msi servisi nasıldır bilgin var mı?

Sanırım benim alacağım da aynı kasa, coolerboost2 yok bu kasalarda ısınma durumu nasıldır?

sorulara cevap verebilirsen çok memnun olurum.

Servisi ile hiç bir işim olmadı henüz. Isınma sorununu yazmıştım ama benim modele özel mi bilmiyorum çünkü benimki stealth serisi olarak geçiyor. Daha ince ve hafif dizayn, dvd-rom falan da yok. 4000TL falandı yanlış hatırlamıyorsam.
Sosyal ağlarda paylaş

:) işim gereği lazım almışken ps4 almayıp oyun da oynayabileceğim bir cihaz alayım dedim, bu kafama yattı. Açıkçası 2-3 yıl rahat oynarım oyunları high da sonra zaten ps4 oturur ona geçerim oyun için. 5 yıl daha işim de götürür beni toplam 6-7 yıllık bir yatırım olur fiyatı gerçekten iyi benim gereksinimlerime göre.
Sosyal ağlarda paylaş

msi servisi kötü beyler. yani direk yargılamayayım ama benim problemimi çözmemişlerdi.

laptopı aldığım ilk gün direk farkettim ekran likitinde bi problem var, böyle ekranın sol bölgesinde laptop hafif titrediğinde ve ekranın arka tarafına bi baskı uyguladığında dalgalanma oluyordu halen oluyor dokununca ama çok minik bi bölge kaldı öyle. makine titreşince olmuyor artık. özellikle patinin yeşil fontunda inanılmaz belli oluyordu gözüm takıldıydı oraya çok sinir oluyordum bir de üzerine ekranın kafasına göre renklerinin bozulması eklendiydi direk servisine yolladım hiç bir işlem yapmadan geri yolladılar değişim için yeterli sebep değil diye. renk bozulma olayı düzelmişti kendi kendine zaten çok nadir oluyordu. likidin dalgalanma olayı da dediğim gibi çok azaldı zaten alışınca insan farketmiyo bile saçma sapan bişi sdfds
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

abi alet evde duracaksa niye laptop alıyorsun ki?

imkansızlık, yokluk içinde değilsem allahın hiçbir kulu bana laptopda oyun oynatamaz.

o paraya bi pc toplarım cern'dekiler bana gelir abi şu işlemleri senin makinada yapalım bizimki kasıyo diye. üstüne bide çakarım 20 küsür inch iki monitör oyy oy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...