Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Archeage #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

level atlama cok kolay. zaten level atlama üzerine degil oyun. labor geliyor ama sen patron degilsin ondan problem oluyor. birde basta cok istiyor labor zamanla oturuyor. mesela lvl 45 mining bir kere kazmada 1500 xp veriyor(diger mesleklerdede xp ayni derecede). questler max 4k veriyor. üc kere minig yapinca quest yapmis oluyor insan.quest gibi degil git gel mob kes vs. arti cok hizli oluyor mining.ben sirf minigle 7 level aldim. cikanlarida ahde sattim. parayla labor pot aldim.(Dei önermisti bu yöntemi).
Sosyal ağlarda paylaş

tabi patron olsam zaten labor gelıcek

oyun farmville ya ama 3d işte, inekler keçiler
çok zevkli bence çok tatlı^^

potlar artık cok pahalı
yanı 1000lp 15 altın olmuş
aksıyonsuz 120 lp lazım min 1 trade run için.
3 trade runda çıksa, 360lp, e bunun tavuk kesmesi ot toplaması var 100lp de onlar tutsa 3 run için 460.

Yarıdan sonra kar etmeye baslıosun felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

level atlama cok kolay. zaten level atlama üzerine degil oyun. labor geliyor ama sen patron degilsin ondan problem oluyor. birde basta cok istiyor labor zamanla oturuyor. mesela lvl 45 mining bir kere kazmada 1500 xp veriyor(diger mesleklerdede xp ayni derecede). questler max 4k veriyor. üc kere minig yapinca quest yapmis oluyor insan.quest gibi degil git gel mob kes vs. arti cok hizli oluyor mining.ben sirf minigle 7 level aldim. cikanlarida ahde sattim. parayla labor pot aldim.(Dei önermisti bu yöntemi).

Mine,Stone, Iron la 20 LVL atladım keşke 10 Level boşune quest yapmasaydım. Gerçekten hızlı atlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben basladigimda potlar 6-7 g civariydi. 15g artik kar ettimiyor ama zengin olursan ve lvl 50 ise meslek kastirirsana. ayrica bag bahce disinda pvp gayet güzel. gecen gün ektigimiz 500 agaci savunduk 85 Kisi. Karsimizda 3 tane korsan guildi vardi. ve savas cok zevkliydi.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

ben basladigimda potlar 6-7 g civariydi. 15g artik kar ettimiyor ama zengin olursan ve lvl 50 ise meslek kastirirsana. ayrica bag bahce disinda pvp gayet güzel. gecen gün ektigimiz 500 agaci savunduk 85 Kisi. Karsimizda 3 tane korsan guildi vardi. ve savas cok zevkliydi.

Hangi guilddi hangi server :) Size mi girdik acaba biz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...