Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eşya tavsiye başlığı olsun

Liebe

Öne çıkan mesajlar

paticik ahalisi mantıklı insanlardır ama yinede hata yapıp fırınlı ocaklardan falan almayın, fırın, ocak, mikrodalga gibi şeyler de çok aşırıya çakmamak, makul ve iş yapanlarını almak lazım, franke ve bir marka daha vardı onların güzel ürünleri var, davlumbaz alırken mutlaka en az ses çıkartanı nı alın, ondan para kısmayın,
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

Hayirli olsun. Tepehome'da indirim oldugu zaman mobilyalar cok cok uygun oluyor. Kaliteli de urunler.

tepehome güzel evet, hatta dudullu'da, tem'den çıkıp modoko'ya giderken yolun solunda kalan bi mağazaları var, bol bol indirimli ürünleri oluyor orada.
Sosyal ağlarda paylaş

bir yillik evli olarak (dun yildonumuydu ya la!) tecrubelerimi yazayim:

- beyaz esya, elektronik falan onlari alin oncelikle.
- benim de oyle ceyiz durumu vardi zaten hali hazirda, ustune pek birsey almaya ihtiyac yoktu. dugunde gelen pasabahce'den hediyeler ve hediyecekleri o kadar coktu ki degistire degistire bitiremedik bile. hala daha pasabahce hediye cekimiz var. onlarla tonla bardak vs eksigimiz oldugunu farkedip aldik.
- ilk zamanlar arkadaslar ev hediyesi almaya geliyolar, kucuk seyleri onlara kitleyin. kucuk sey diyip gecmeyin mesela buyuk masa ortusu bulmak zor ve boyle seyler biriktigi zaman 2-3 bin tl'yi buluyor. eger birsey soylemezseniz 36 tane kahve fincaniniz oluyor.
- bizim evimiz zaten vardi gibi birsey, salonu yeniledik bir tek. tepehome'a girip yemek masasi aldik, koltuk takimi aldik. salon minnacik oldugu icin hemen doldu. zigot mudur ziggurat midir o sehpa takimindan aldik bi de iste. 2.5k mi ne verdik. komedi bi rakam o kalitedeki urunler icin. cok memnunuz bildigin.
- aklilna gelmeyen fakat eve gereken tonla mutfak banyo malzemesi var. aklin sasar. onun icin surekli bi liste yapin insanlar getirsin.

hayirli olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

fizban said:

Hayirli olsun. Tepehome'da indirim oldugu zaman mobilyalar cok cok uygun oluyor. Kaliteli de urunler.

tepehome güzel evet, hatta dudullu'da, tem'den çıkıp modoko'ya giderken yolun solunda kalan bi mağazaları var, bol bol indirimli ürünleri oluyor orada.

tepehome a da bakayım bi. bu arada bellonadan vazgeçip istikbale baktık çoook güzel takımlar var bayıldım açıkçası, istikbal kullanıp yok yea almayın sakın diyenler var mı?

Dworgian said:

TV için şu modele (veya segment e baksan ya bi)

http://www.bimeks.com.tr/urun/143411/philips-42pfk6309-106-ekran-3d-led-tv.aspx#comments

3d siz olanları yok mu bunun :(

Seele said:

beyler yardim etmeyin. bizi dügüne cagirmadi.

düğün yapmıyorum ondan çağırmadım :D nikahıma bütün pati ahalisi davetli tam günü bi alalım hele
Sosyal ağlarda paylaş

çaycı, TV ve tv karşısı oturmalık koltuk dışında hiçbirşeye fazladan para vermeyin ama bu üçü çok mühim, vaktinizin %60-70 ini bunlarla geçireceksiniz.

Onun dışında evimize Gramafon falan alalım, kitap okuma koltuğu, uzun ayaklı abajurlar falan hiç kasmayın paranıza yazık oluyor. ben aldım ondan biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

bir yillik evli olarak (dun yildonumuydu ya la!) tecrubelerimi yazayim:

- beyaz esya, elektronik falan onlari alin oncelikle.
- benim de oyle ceyiz durumu vardi zaten hali hazirda, ustune pek birsey almaya ihtiyac yoktu. dugunde gelen pasabahce'den hediyeler ve hediyecekleri o kadar coktu ki degistire degistire bitiremedik bile. hala daha pasabahce hediye cekimiz var. onlarla tonla bardak vs eksigimiz oldugunu farkedip aldik.
- ilk zamanlar arkadaslar ev hediyesi almaya geliyolar, kucuk seyleri onlara kitleyin. kucuk sey diyip gecmeyin mesela buyuk masa ortusu bulmak zor ve boyle seyler biriktigi zaman 2-3 bin tl'yi buluyor. eger birsey soylemezseniz 36 tane kahve fincaniniz oluyor.
- bizim evimiz zaten vardi gibi birsey, salonu yeniledik bir tek. tepehome'a girip yemek masasi aldik, koltuk takimi aldik. salon minnacik oldugu icin hemen doldu. zigot mudur ziggurat midir o sehpa takimindan aldik bi de iste. 2.5k mi ne verdik. komedi bi rakam o kalitedeki urunler icin. cok memnunuz bildigin.
- aklilna gelmeyen fakat eve gereken tonla mutfak banyo malzemesi var. aklin sasar. onun icin surekli bi liste yapin insanlar getirsin.

hayirli olsun.

eyvallah abi saol, aslında benim de ev var pendikte ama biraz eski ve sağlam bi firmaya kiraya verdik açıkçası orda oturmak istemiyoruz içini yaptırmak falan zart zurt bi dünya iş çıkıcak başıma. kalsın böyle ordan kirayı alıp üstüne 300-400 lira falan ekleyip yeni bina bakıyorum max. 5-6 yaşında. çevremiz oldukça yardımcı olur zaten bizim mahalle hala eski kafalı, herkes birbirini tanır yardım eder falan bizi de çok seviyor komşular eksik olmasınlar onlar da gelirler hediyelerle eminim ki. arkadaşlar da aynı şekilde.

bir de hakikaten zigon sehpaya 2.5 mu verdin ::o
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

xaty said:

fizban said:

tepehome a da bakayım bi. bu arada bellonadan vazgeçip istikbale baktık çoook güzel takımlar var bayıldım açıkçası, istikbal kullanıp yok yea almayın sakın diyenler var mı?

Dworgian said:

http://www.bimeks.com.tr/urun/143411/philips-42pfk6309-106-ekran-3d-led-tv.aspx#comments

Seele said:

düğün yapmıyorum ondan çağırmadım :D nikahıma bütün pati ahalisi davetli tam günü bi alalım hele

abi nasil dügün yapmiyorsun. saka mi bu?
yengeyi nasil ikna ettin. Yenge melek mi?
allah rizasi icin anlat. bak paticikte cok sevaba girersin.
Sosyal ağlarda paylaş

calvaria said:

çaycı, TV ve tv karşısı oturmalık koltuk dışında hiçbirşeye fazladan para vermeyin ama bu üçü çok mühim, vaktinizin %60-70 ini bunlarla geçireceksiniz.

Onun dışında evimize Gramafon falan alalım, kitap okuma koltuğu, uzun ayaklı abajurlar falan hiç kasmayın paranıza yazık oluyor. ben aldım ondan biliyorum.

böyle yok vazoymuş, yok süsmüş püsmüş hepsinden nefret ediyoruz aile evleri incik cincik dolu olduğundan. hele bizim ev panayır gibi salonda yarım saat oturunca başıma ağrılar giriyor gözlerim yoruluyor sağa sola bakmaktan. her girdğimde aaa burda bu da mı varmış diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

Liebe said:

xaty said:

fizban said:

Dworgian said:

Seele said:

abi nasil dügün yapmiyorsun. saka mi bu?
yengeyi nasil ikna ettin. Yenge melek mi?
allah rizasi icin anlat. bak paticikte cok sevaba girersin.

abi bizim aile orta halli, onlarınki de sonradan orta halliye geçmiş çok yokluk çekmişler. sakın böyle şeylere para harcamayın diyor annesi. benim annem düğün ister zannediyordum ki ben kendim istiyordum asıl, annem sakın yapma boşver kimse yapmıyo artık elalemi eğlendiricen diye niye kendini heba edip yorulucaksın bi de masraf üzerine bissürü dedi aklıma yattı benim de. benim hatuna kalsa nikah falan da yapmak istemiyo bi kaç gündür nişan elbisesi bakıyoruz zorla mağazalara sokuyorum bunu o derece nefret ediyo düğün dernek işlerinden. baya turnayı gözünden vurdum ben ya asdafasda
Sosyal ağlarda paylaş

kominizm parayı, feminizm kocayı bulana kadarmış.

biz evlenmeden önce eşim düğün kelimesinden bile tiksiniyordu, kesinlikle yapmam diyordu. zor bela ikna edip düğün yaptık, 2 gün sonra düğünümüz çok güzeldi iyi ki yapmışız bıdı bıdı, yapmasam dünyayı başımıza yıkacakmış haberimiz yok.

Her kadının içinde var abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

Dworgian said:

Abi artık 3d standart asdkljasdkaslj. Hani vardır belki de bimeks de yok en azından. Philips sitesinden 6 serisine bakabilirsin ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...