Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

saçmalık mı?

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Haber

şöyle bir haber gözüme çaptı.. sanki bana olayı dramatize etmek için 20 yaş sınırı koymuşlar ve insanlara çocuk fotosu koyarak hepsinin çocuk olduğu algısını yaratmaya çalışmışlar. 18-19-20 yaşları çocuk değil bana göre..bir de sanki 20 yaş altına tecavüz taciz yapılınca daha mı kötü bişi? yani 35 yaşa yapılsa böyle bişey kötü değil mi o kadar?
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

Haber

şöyle bir haber gözüme çaptı.. sanki bana olayı dramatize etmek için 20 yaş sınırı koymuşlar ve insanlara çocuk fotosu koyarak hepsinin çocuk olduğu algısını yaratmaya çalışmışlar. 18-19-20 yaşları çocuk değil bana göre..bir de sanki 20 yaş altına tecavüz taciz yapılınca daha mı kötü bişi? yani 35 yaşa yapılsa böyle bişey kötü değil mi o kadar?

gidip takıla takıla "kız çocuğu" ibaresine mi takıldın?

20 yaş altı için rapor işte. 20 yaş altı kadın mı deseydi adam?
Sosyal ağlarda paylaş

hayır siz benim dediğimden ne çıkardınız da bu şekilde saldırıya geçtiniz?

medyanın insanların ilgisini çekmek için , olayları egzajere ettiğini söylemek istedim garbage a açtım onun içinde. ufak bi tesbit olduğu için. ergen gibi yaklaşıyosunuz bazen olaylara.
Sosyal ağlarda paylaş

suBzer0 said:

hayır siz benim dediğimden ne çıkardınız da bu şekilde saldırıya geçtiniz?

medyanın insanların ilgisini çekmek için , olayları egzajere ettiğini söylemek istedim garbage a açtım onun içinde. ufak bi tesbit olduğu için. ergen gibi yaklaşıyosunuz bazen olaylara.

ne deseydi kız çocuğu yerine diyorum ben hala mesela.

medyanın olayları abartmasına örnek olarak yanlış seçim olmuş bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...