Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anime tavsiyesi (Pörsınıl topik)

Lectre

Öne çıkan mesajlar

Selam, çok sıkıldım kendime göre anime bulamıyorum ama bulmam lazım.

naruto
code geass r1/r2
fairy tail
FMA
kill la kill
SAO
kuroko no basket 1/2
haikyuu
+1-2 tane hatırlamadığım seriyi bitirdim.

kiss x sis falan yazmıyorum ahah

+ en son aşırı derecede severek izlediğim Hataraku Maou-sama var.

cidden sevdim maou samayı çogzldi.

Böyle hem hafif fantastik hem insanlığın normal durumunu esprili şekilde anlatan bişiler varsa olabilir.

Spor animesi olabilir ama seçiciyim biraz Slam Dunkı önermeyin hiç izlemek istemiyorum nedense nasıl olduğunu bilmememe rağmen.

Şimdi diğer konulara yazsam arada kaynıyor, hoş gerge sağolsun baya öneride bulunuyor, yardımcı oluyor ama bana böyle aradan çıkacak güzel fikirler lazım.

Nokta atışı öneri istiyorum gibi bir şey :P

steampunk çok sevmiyorum ama izleyebilirim.

güncel animelere baktım pek beğenmedim akame ga kill flm konusu hoşuma gitmedi.

öyle işte, şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

prudent gelirse ben böyle bi konu açmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk kural gerge ve kaede'nin soyledigi serilere bakma

sonra tavsiyem, kisa seriler icin:

golden boy
yondemasuyo azazel san
danshi koukousei no nichijou
detroit metal city
no game no life

spor animesi olarak:
hajime no ippo

kill la kill izlediysen > tengen toppa gurren lagann

bir de
great teacher onizuka ve psycho pass.
Sosyal ağlarda paylaş

no game no life'ta izledim, müsait olduğumda söylediğiniz animelerin konusuna bakıp ilk bölümlerini izleyeceğim ^^

more more dots!

da abi sürekli herkes aynı şeyleri öneriyor lan onu farkettim, böyle hataraku maou sama gibi olsun, hatta çizebilen varsa 6 7 sezon çizsin ona ya nolur pls :<
Sosyal ağlarda paylaş

Hataraku Maou-sama yı beğendiysen MaoYuu tavsiye edilebilir, setting benziyor, ama tarzı filan daha ciddi. (Daha cıvığını istiyorsan da YuuShibu var ama o kadar güzel değil o, benzer settingde ecchi harem)

SAO benzeri Log Horizon var, çok daha iyi.

Spor animesi olarak Baby Steps var işte, Haikyuu ve Kuroko kadar gaza getirmese de o da güzel.

Türlerden bağımsız olarak bu sezon devam edenlerden Zankyou no Terror, Aldnoah Zero ve Tokyo Ghoul güzel. Komedi olarak ta Sabagebu ve Gekkan Shoujo Nozaki-kun var.
Sosyal ağlarda paylaş

Spor olarak Aoki Densetsu Shoot! var futbol, eskilerden. Ama en iyi futbol animesidir benim gozumde. Slam Dunk olmasin demissin ama oda acaip eglencelidir, bi dene derim.

Mecha seviyorum dersen Gundam Seed ve Gundam 00 serileri var. Aldnoah izleme firsatim olmadi henuz ama baya tavsiye eden vardi.

GTO onermisler, tavsiye ederim bende. Log Horizon'da ayni sekilde. SAO'dan cok daha iyi.

Eski olmasi sorun olmaz dersen Cowboy Bebop olabilir. Ayrica Legend of the Galactic Heroes yine cok eski olsada mutlaka tavsiye ederim Sci-Fi, Space Opera tarzi seyler seviyosan.

Komedi ve birazda Ecchi olsun dersen B Gata H Kei ve Baka to Test diyebilirim. Yada Toradora! olabilir. Hepsi High School ama bastan soyliyim :)

Slice of Life / Dram olarak AnoHana olabilir (Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai tam adi (:P))

Aklima gelenler bunlar, aradan izleyebilcegin biseyler cikar mutlaka.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...