Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AHA ! Muzik forumunda metal atagi baslamis !

unity100

Öne çıkan mesajlar

said:
LevieMaxilack, 03 June 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
her türlü müziği sevemez her insan. ama ben seviyorum eha:)[hline]ama çooh kamink suun

+999..9k ;)
yerine göre hepsi.[hline]k.o.c. - web site
..............................................................................

When a man lies he murders some part of the world
These are the pale deaths which men miscall their lives
All this I cannot bear to witness anymore
Cannot the kingdom of salvation take me home
...............................................................................
=-¤|¶¯`°²¤> §hëKÎLChøCùQ <¤²°`¯¤|¶-=
Sosyal ağlarda paylaş

ben de her türü dinliorum özellikle gitar entrümanı benim için müzikte çok önemli oldugu için blues , jazz metal kadar olmasa da sıklıkla dinleiğim türler.arada klasik rock ve klasik müzik de dinliorum özellikle vivaldi..ama benim gibi genç ve büyük oradna kalitli insanın topalndıgı böyle bir yerde metal konsusunda konuşama olanagı buldugum icin burda metal konusmayıtercih ediorum digelerini biçok kişiyle konuşabilirim.[hline]POPÇULAR DIŞARI !!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla her müziği severim. Arkadaşlar bir meyhane ortamında oturduğun zaman bg dinleyemezsin o yüzden arabesk ve tsm dinlenir. Aynı şekilde bir melankolik anında opeth dinlersin. Gaza geldiginde in flames, blind vesaire dinlersin. Discoya gittiginde de müslüm dinleyemezsin mesala.. .O yüzden insanın kulağını ben sadece metal dinleyecem başka birşey dinlemem dinleyenler eziktir şeklinde şartlaması çok aptalca geliyor bana.[hline]Ra_d, fi tarihinde demiş ki:
praw'ı belediye zehirlemiş.[/b]

Querquobad Quane[SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 03 June 2003 18:26 tarihinde demiş ki:
metal pop iyi olabilir. ya da anadolu metal. ozgun metal ya da.[hline]www.mizzah.com

metalpop nasıl olur abi naptıın yaa

ben popun her çeşidinden nefret ederim gereksiz gelio(istisnalar war tabi) çok basit emek yok sözler hep aynı tipler soyunur ünlü olr emek verilen bişey yok...

bsb nedir abii 5 eleman toplanmş sölüo biri bi müzik aleti çalsn bare ya kızların sevgilisi olcaz biz ayaa haha çok gülüorm ya

jazz en kralı blues öle sonra classic sonra metal gelir bence metalinde hepsi deil tabi bazıları da gereksiz[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

metal hicte oyle gelmez... kediniz (cogunuz) seviyosunuz diye hemen siralama yapmayin birincisi yole birsey yapicaksaniz da
rock gelir ilk once sonra metal gelir eyer gosterdigin sey muzik akimna benziyo sonucta metal de ordan geliyo
en nefret ettigim seyler metal , rap dir ikiside bana gore dejenere olmus biraz extrem bir olaydir[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 04 June 2003 11:54 tarihinde demiş ki:
arkadaslar "disco" muzik geri donuyor. dikkatli olun. bundan sonra genis ispanyol pacalar, uzun favoriler, taranmamis yarim karis uzun karisik saclar, omuz altina kadar uzanan yakalar ve saran dar elbiseler zamani artik.[hline]www.mizzah.com

YAŞASIN![hline]RK1
"Onzac" The Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
Sosyal ağlarda paylaş

said:
canjovi, 04 June 2003 02:20 tarihinde demiş ki:
metal hicte oyle gelmez... kediniz (cogunuz) seviyosunuz diye hemen siralama yapmayin birincisi yole birsey yapicaksaniz da
rock gelir ilk once sonra metal gelir eyer gosterdigin sey muzik akimna benziyo sonucta metal de ordan geliyo
en nefret ettigim seyler metal , rap dir ikiside bana gore dejenere olmus biraz extrem bir olaydir[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier

müzik akımı olarak deil
verilen emekten bahsediorm ben...[hline]There is only one way to come into this world , but so many ways to leave...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BiTcH_oFBaT, 04 June 2003 13:15 tarihinde demiş ki:
müzik akımı olarak deil
verilen emekten bahsediorm ben...

emek olarakta bir sıralama yapmak çok ama çok saçma kanımca...
ayrıca yok öyle jazz blues klasik rock metal felan diye bir sıralama ...
hiç bir yönden böyle bir sıralama yapılamaz. müzik duygusal bir ifade biçimidir ve nasıl insanların duyguları görece taşıyorsa, müzik anlayışlarıda görecelidir.
pop müziğe o kadar laf atılıyor, bende rahatsızım ama bunun tek sebebi ticari kaygı taşımasıdır. ama pop müziği silip atamam bu sebepten.
(savundum diye pop dinlediğimi sanmayın)
"electronica "
Sosyal ağlarda paylaş

disko muzik daha guzel. oyle yakalar pacalar filan cok iyi.

"im goin no veeerr. sambadi heeelp miii. sambadi help mi pliiizzz"

"dünini nü nü nü nü dünini ni ni nü nü"

boyle enteresan, guzel bi havasi var ya disko muzigin saka maka. harbi beni bi tuhaf ediyo. sanki boyle kadinlar daha kadin, erkekler daha bi erkekmis gibi geliyo. boyle medeni kadin erkek iliskileri varmis gibi geliyo sanki disco muzik dinledigim zaman toplu yerlerde.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...