Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone 5 Batarya Değişim Programı

CuteButPsycho

Öne çıkan mesajlar

Hürriyette şöyle bir haber okudum. Belli seri numaralarındaki iphone 5'lerde batarya değişim programı başlıyormuş.

Haber linki
http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/27077016.asp

Seri numara kontrol
https://ssl.apple.com/tr/support/iphone5-battery/

Haberi olmayanların hem haberi olsun, hemde detaylı bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim. Sanırım bu işe giricem. Benimkinin seri numarası tutuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul'daki bi iphone yetkili servisini aradım. Türkiye'de değişim olacakmış. Fakat 15 gün test sonra 5 gün batarya gelmesi takılması vs 20 gün telefonun kalması lazım dediler. Seri numarasıda tutuyor ne testi anlamadım ama başka bir yere daha sorucam. 20 gün fazla diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

CuteButPsycho said:

Seri numarası zaten bi aralıktakileri değiştireceklermiş.
Tatar bu arada sen o teli 2.el mi almıştın dimi?
içini boşaltıp vermiş olmasınlar :)

yok 2. el değil ama defolu ürün kategorisinde, sırtında aşağıda nokta kadar bir beyazlık var, fabrikasyon defosu diye geçiyor. brightmobil denen siteden aldım 2 yıl distribütör garantisi var netcell-brightstardan. bir sorunu da rastlamadım henüz şükür:) 1300e aldım açıkcası baya uygun oldu 5 için, zaten 10 sene kullanacak değiliz, garantisi bitince onun devride biter dsf
Sosyal ağlarda paylaş

Teleservice'ti benim garanti. Toplamda 10 gün falan sürdü ama daha da uzun sürebilir çünkü şöyle aptal bir politikaları var. Kargoyu yapıyorsun kargo onlara ulaşıyor. Birinin onu alıp sisteme girmesi 2-5 gün, aynı şekilde sistemden çıkışı da 2-5 gün. Benim telefonu 2 günde girdiler sisteme. 3-4 gün değişim bekledik(Swap telefon). 3 güne anca kargo ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Apple Zorlu Center'dan randevu ile değişim yapılıyormuş. Randevular gece 00.00'da açılıyor, ve 00:03 gibi bitiyor. Site zaten hata veriyor o saatte girmeyi deneyince. Aklınızda bulunsun.
Ben zorda olsa aldım randevuyu netten. Götürüp değiştiricem haftasonu, hatta becerebilirsem telefonu tümden değiştirmeyi denicem. Gün içerisinde halledip telefonu geri veriyorlarmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

aa süper benimkinde ciddi sorun var manyak manyak %30'dan birden %10 a düşüp low battery diip kapanıyor falan

sağı solu belli olmuyordu. zaten değişim programına da uygunmuş. Bu gece ben de almaya çalışayım randevu.

Aynı sorun bende de vardı. Garanti ile sıfır telefon yolladılar. Direk değiştirt.
Sosyal ağlarda paylaş

Fabrika ayarları ve find my iphone özelleğini kapatmak zorunlu demişlerdi. Ayrıca mesela telefon tümden değişecekse ve sen camını kırıp orjinal cam taktırmadıysan oraya orjinal cam parasını veriyorsun teli o sekilde teslim alıyorlar vs. Bu tarz seyleri varmış öğrendiğim kadarıla. Haftasonu gidince detayları yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...