Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kara Sinek İstilası

bingildak

Öne çıkan mesajlar

Karpuz çekirdeği falan olabilir. Ama o kadar kısa sürede üremezler. Bence açık biryer vardır.
Düz arabaya bindim. Bişey bacağımdan ısırdı. Yakaladım elimde arabanın içinde. Attım yana doğru. Azda sıktım ama ölmemiş it. Saldırıp ısırmaya başladı. Duman etti zıplaya zıplaya eve gittim. Arabadan indim baktım piyasada yok eve girdim. Üstüme saklanmış şerefsiz. Eve girince yine saldırmaya başladı. Hızlı bide yakalayamadım. Banyoya kaçtım orayada geldi. Artık soyundum duşa gireyim dedim. Bi baktım duvara konmuş. Terlikle vurdum ölmedi yere düştü. 3 4 kere daha vurdum. Immortal lan resmen. Ölmedi. İyice ezdim. 3 ünite kan almış şerefsiz. Fotosu çektim. Eve gidince koyarım. Sinekgillerden ama türü neyse artık. Daha öncede gördüm ama bu kadar saldırganını hiç görmemiştim.
Sosyal ağlarda paylaş

sabahtan beri tek tek 6-7 tane öldürdüm, hayırlısı

her yere baktım bir kalıntı fln bulamadım ama öldürdüklerimin hepsi yetişkindi, yumurtadan çıkma durumu yok galiba, açığı olan tek yer banyo, onu da kapalı tutuyorum

anlamadım abi gerçekten

nereden nasıl giriyor olabilirler aklım almıyor

büyük ihtimal bunlar içerde orgy'de hayatta kalanlar, patrol yapıyorum 30 dk da bir mekanlarına kos

2-3 gün sonra hala böyle olmaya devam ederse birilerini çağıracam
Sosyal ağlarda paylaş

abi kara sinek ısırmaz diye birşey var asıl sivri sıkıntı sivriler şeffaf renk görünmüyorlar ışığı açıp bekliyorum birtanesi bile yok hemne ışıgı kapatıp yatıyorum kulagımda vızzzz sesi lan diyene kadar 8 yerimi ısırmışlar tekrar kalkıyorum ışıklar açık bekliyorum yine yok yatıyorum ışıklar kapalı 100-150 saniye içerisinde 5 yer daha ısırılmış vızz yine kalkyıorum ışıkları açıyorum yine yok yine bekliyorum 20 dk yatıyorum ışıkları kapatıp 1 dakika sonra vızz eeeelan yeter diyip başka odaya geçiyorum oradada aynı olay başka oda oradada aynı olay başka oda oradada aynı olay başka oda böyle böyle sabah 9-10 edip koridorda uyuya kalıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Yazılmış gerçi de, baca deliklerini kontrol ettin mi? O kadar çok varsa meyveden falan olmaz, leş olması lazım bir yerlerde.

Kedilerin kumlarına baktın mı? (Gerçi temizlemişsindir mutlaka.)

Bir de pencerelerinin altında çöp kovası falan var mı? Yavruyken sineklikten girip evde üreyebilirler.

Ha apartmanı kontrol etmeyi de unutma; çoğunlukla atlıyoruz da ev kapılarında sineklik yok malum. Sen girerken 2 tane kara sinek girse 2 günde 10 tane kara sineğin olur nur topu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...