Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

mahallede yurudum bugun, guvercin yoktu.

iki kizin pesinden kosup keserken yolumu kaybettim. sanirim 2km fazla yurumus oldum.

at gibilerdi, cok gitmisler. belki de attilar. emin degilim. spor yapmamanin 34. gunu hayirli olsun arkadaslar. 40 etti mi kutlayalim bence.

o guzel kizlar, guzel atlara donusup gittiler
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa sessiz çoğunluğun sesi olmuş.

"spor yapın" goygoycularının sesi çok çıkıyor diye yıllardır eziliyorduk. "ivit yani yapmak lazım da işte..." diye ezik ezik kaçak oynuyorduk.

dasaaa ilk ateşi yaktı.

Olum alık mısınız siz? Bakkala ekmek almaya yollasam çocuk gibi topuklarınızı yerlere vurarak ağlayacaksınız, gelmiş burada şu kadar koştum, bu kadar kaldırdım diye artistlikler yapıyorsunuz. Bir de üzerine para veriyorsunuz.

Keriz misiniz siz? "Al şu parayı da bana yorulacak bir düzen sağla" diye elin adamların paraları veriyorsunuz. Yemeyin lan yemeyin. O boğazınızı az tutun. Daha kendi yeme isteğinizi kontrol edemiyorsunuz kalkmış bana kas yapacam, yağ oranımı düşürecem, carb şeedecem diye bir ağızlar ağızlar.

Hayır bir de deli gibi hücreleri yeniletiyorsunuz. Hani kasetten kasede oyun kopyalarken hata olma ihtimali artardı ya. Vücuttaki hücreler de öyle. Durduk yere niye hızlandırıyorsun süreci? Kablumbağa ile tavşanın yaşam süreleri sana hiç bir şey anlatmıyor mu? Erken öleceniz genç yaşta spor yapacam, şekil olacam diye.

SPORA HAYIR!
Sosyal ağlarda paylaş

bugun damacana suyu kaldirdim.

herhangi bi sorun yoktu.. kaldirilabiliyor yani.

sonra bi masa indirdim asagiya. yukariya yenisini cikarttim..

hey o da oluyor.

yani...

neden daha fazla kasiyorlar ki? eger evdeki esyalar cok agirsa hammal tutsunlar, hem daha ucuz hem de energy efficient bi cozum diye dusundum. sonra aslinda hammal olmak istediginizi anladim.

onurlu bir meslek. ekmek parasi evlat... aslanin midesinde artik..

Bu arada kisisel rekorumu kirdim. Masada tasimada bi masayi 2kat asagi indirip yukari cikartabiliyorum.

ama bunu hergun 4set olarak yapmayacagim elbette.

bu cok sacma olurdu.

yine de soz veriyorum daha agir bi tasinma gerekirse hammal salonundan birisini tutarim. mesleginize saygim sonsuz sevgili hammalar.

digerleri.. manasiz seylerle ugrasacaginiza para kazanin. hammal tutarsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Sporun ileri yaşta zararlı olduğu bilem kanıtlandı. Hiç spor yapmamış bir amca 65 yaşında dizlerimmmm eklemlerim diye sızlanmazken hayatı botu spor yapmış birinin diz eklemleri beli parmakları falan çoktan cortlamış oluyor.
35+ Spora hayır ama illa yapacaksanız en fazla tatlı hızla yürüyüş.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

olur mu abi sırf kalori değil olay :)

kaslarım gelişti
ciğerlerim gelişti
mutluluk hormunu salgıladım
cinsel performans bile artıyor kondisyon arttıkça...
yanda kız koşuyodu ona bakış attım. oda benim için bi kazanç....

abi sen evli değil misin?

Mutsuz kaslı mı oldun yoksa?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

elesso said:

olur mu abi sırf kalori değil olay :)

kaslarım gelişti
ciğerlerim gelişti
mutluluk hormunu salgıladım
cinsel performans bile artıyor kondisyon arttıkça...
yanda kız koşuyodu ona bakış attım. oda benim için bi kazanç....

abi sen evli değil misin?

Mutsuz kaslı mı oldun yoksa?

asdfg ne zaman yazmışım ben bu mesajı...

kas yok abi...

kız bakış falanda yok öyle, kuzenim yazmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...