Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spora başlayamayanlar klubü

barbu

Öne çıkan mesajlar

elma said:

abi su zor bu zor olmamali attitude iste, yapicam ve olucak olmali.

Nerde CAN-DO attitude nerde? Gozu kapatip girisme nerde? Fatih Terimin saldirin aslanlar mentalitesi nerde?

Ben ilk deadliftimde 20 kilo ile yetinip ay bu zormus deseydim su an 120-140 kilolari kaldiramazdim.

Buyuk dusun, istikbal goklerde ve sky is the limit bro!
what doesnt kill you makes you stronger!

iyide ben yapıyorum zaten :D
sen yapmayan klup üyelerine söyle onu :D
Sosyal ağlarda paylaş

can-do attitude daha gerekli islerde kullanilmis ya da stress yuzunden tuketilmis olabilir.

sky is the limit bro! orta cag zamani belki.

what doesnt kill you makes you stronger!
bu da gerizekalica laflardan bir tanesi. hemen oldurmeyen pek cok sey sizi hasta edebilir aslinda.

ekleme: fatih de tam bir hirbo ya.
Sosyal ağlarda paylaş

abi baslayamayanlar klubu burasi.

bak bold yaziyorum baslayamayanlar

ne isi var la "azimle sican tasi da deler! bakin ben 150kiloyu kaldiriyorum ama son 8senedir spor yapiyorum!! yihu" geyiginin burada?

isi yok.

bir de bunlarin "gotumden whey protein sokuyorum, bacak kaslarima gidiyor squatta! cok saglikliyim la!" yalanlari var ki offf.. feci abii.

4kisilik ailenin yoksulluk siniri 4473TL olmus, adamlar "ama bak temiz beslenmek lazim! sen temiz beslenmiyorsuuuuun!!! ben her gun 870gr beyaz et, 333gr kirmizi et sokuyorum bunyeye" tavirlari ayri bi eglenceli.

issizlik, asgari ucret, taseron iscilerin sorunlari, emeklilik korkusu icinde beli kirilan insanlara "abi onlar dert degil ya, bak isten 30dk erken ciksan, trafikte harcadigin 2saati dert etmeyip haftada en az 4gun bacak calisirsan cok iyi olur haaa" demek cook samimiyetten uzak.

ulke gerceklerine ters bunlar. sadece ve sadece zengin insan masturbasyonu hep bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...