Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya arkadaş...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

bu herif gibi tonla adam var. siz herhalde hiç alışveriş yapmıyorsnuz markette bu kadar şaşırdığınıza göre. cep neden 3 tane madeni para ile dolsun 1 tane varken. basit hesap bunlar. gayri ihtiyarı zaten fazla veriyosun parayı tam üstünü alayım diye. sonuç olarak malsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

5 kurus da 25 kurus da degerli yerine gore. Haliyle sacmaliyorsunuz 25 kurus icin bik bik bik diyerek.

Ustune kasiyerin kafasinin buna basmamasi yine garip. Ulke insaninin 4 islemden bile bu kadar uzak olmasi can sikici, yine hakli bir isyan sebebi.

harbi çok beyinsiz tepkiler verilmiş.

5 kuruşun veya 25 kuruşun hesabında değildim konunun alakası bile yok. konu tamamen demir para taşımamakla ilgili. kaldı ki 5 kuruşun hesabında olsam da, benim param, ıkınıp kazanıyorum niye saçayım etrafa? örneğin taksicilerin sallıyorum 8.38 tutmuşken, 10 liranın üstünü 1 lira vermesi durumunda 50 kuruş daha talep ederim şerefsizden. çok kıl oluyorum. adam kendinde hak görüyor o parayı gasp etmeyi resmen.

onun dışında aynen dediğin gibi olay ülke insanının, hele işi toplama çıkarma olan bir insanın şu hesabı yapamaycak durumda olması...
Sosyal ağlarda paylaş

olay kasiyerin dalgınlığına gelmesi ve verilen 5 kuruşun para üstünü 25 kuruş olarak almak için verildiğini farketmemesinin konuyu açan kişi tarafından büyütülerek ve abartılarak kasiyerin aptal olarak resmedilmesi ve matematik bilgisinden yoksunluğunun iddia edilmesi.

siz halen anlamadınız mesele 5 kuruş değil.
Sosyal ağlarda paylaş

µh said:

para üstünü almanın fakirlikle ne alakası var cidden bu kadar moronlaştı mı bizim toplum yoksa dalgasına mı yapıyorsunuz ya

Harcadigi parayi kendi kazanmayan ya da babadan gelen parayla para kazanan tipler zenginlik ile havali olmak arasinda bisey sayiyor iste onu. Bi garip.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

bu herif gibi tonla adam var. siz herhalde hiç alışveriş yapmıyorsnuz markette bu kadar şaşırdığınıza göre. cep neden 3 tane madeni para ile dolsun 1 tane varken. basit hesap bunlar. gayri ihtiyarı zaten fazla veriyosun parayı tam üstünü alayım diye. sonuç olarak malsınız.

şu kapanışa çok güldüm ya
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

µh said:

para üstünü almanın fakirlikle ne alakası var cidden bu kadar moronlaştı mı bizim toplum yoksa dalgasına mı yapıyorsunuz ya

Harcadigi parayi kendi kazanmayan ya da babadan gelen parayla para kazanan tipler zenginlik ile havali olmak arasinda bisey sayiyor iste onu. Bi garip.

hah aynen şu olay. buradakilerin bir çoğunu anlatıyor. ha bazıları troll için yapıyor sadece, o da var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...