Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dosya açmadan bilgisayara virüs sokmak

Tori

Öne çıkan mesajlar

Abi bir arkadaşın bilgisayarına büyük budapeşte otelini indirdik bugün.

Sonra vay bunu bilmediğimiz yerden indirdik de vay benim bilgisayarıma virüs sokcan da diye diye direk sildi videoyu daha hiç açmadan. Hede hödö bütün gün aradı. Şimdi yine aradı.

Torrentden indirdiğin dosya virüslü bile olsa dosyayı hiç açmadan bilgisayara virüs bulaştırmak teknik olarak imkansız diyin. Bunu articlelarla kanıtlayın. Techguru postlarıyla gelin bana.

İşte normalde skimde olmaz telefonda küfür eder ertesi gün bir bira içeriz de arkadaş kız olunca birşey yapamıyorsun. Bir link verin direk yapıştırcam.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Abi bir arkadaşın bilgisayarına büyük budapeşte otelini indirdik bugün.

Sonra vay bunu bilmediğimiz yerden indirdik de vay benim bilgisayarıma virüs sokcan da diye diye direk sildi videoyu daha hiç açmadan. Hede hödö bütün gün aradı. Şimdi yine aradı.

Torrentden indirdiğin dosya virüslü bile olsa dosyayı hiç açmadan bilgisayara virüs bulaştırmak teknik olarak imkansız diyin. Bunu articlelarla kanıtlayın. Techguru postlarıyla gelin bana.

İşte normalde skimde olmaz telefonda küfür eder ertesi gün bir bira içeriz de arkadaş kız olunca birşey yapamıyorsun. Bir link verin direk yapıştırcam.

hatun alman mı panpa, dolaptaki meyveli yoğurdunu yediğim için 1 hafta benimle konuşmayan alman hatun geldi aklıma. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Olabilir.
Mesela Java viruslu siteler vardi eskiden (hala var). Browser sana sormadan java'yi calistiriyot hemen her zaman. Active X olayi.
Dosya indirmeyi birak, Siteyi ziyaret etmen bile yeterli. Antivirus programlari da yakalayamiyor.
Sen Torrent'i indirirken de mesela pek cok adim gerceklesiyor. Bilgisayar bir torrent dosyasini indirip hangi torrent programini kullaniyorsan onunla aciyor. Kuyruguna baska bir programi inject edebilirler#. Sitedeki bir script ile exploit yapip bilgisayara bisey yukleyebilirler. Bitorrent, utorrent'daki bir acigi kullanip yine bisey yukleyebilirler. Ihtimal cok.
#Bir keresinde bir text dosyasi cekmistim. Kuyrugu .txt Sag tiklayip details diyince yine windows Text dosyasi olarak goruyor. Icon degistirme, yada sonuna .txt.exe yazma gibi basit olaylar degil. Word ile acmaya calisiyordu windows ama dosya exe idi. Bir sekilde windows'u spoof'lamislar windows text dosyasi olarak goruyor ama degildi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Patisin falan diye biraz iyi davrandım say. Şu an söyleyeceğim çok lafı yutuyorum zira.

Eğer kız çirkin ve şişko değilse, çok net gerizekalısın. YÜRÜSENE KIZA!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...