Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

moriarty ile sıkı kalçalar (jpeg + gif)

moriarty

Öne çıkan mesajlar

ilk etapta bara gerek yok programda barbell olmadıgı için. barfiks alman süper olur.

ben bu değiştirmeli dambıl sistemini pek tavsiye etmiyorum aslında. cunku mesela bi hareketi 8kg ile yapacaksın diyelim başlangıçta diğerini 12.5 mesela. her hareket için ağırlıkların değişecek. tamamen sallama rakamlar. o arada değiştir tekrar değiştir. imkansız hale geliyor. normalde ardarda yapman gereken harekette dakikalar kaybediyosun. e üstüne zaten her hareket tak çıkar tak çıkar konsantre olman imkansız o an antremana.

onun yerine başlangıç için 8kg + 10 kg + 12 kg direk hani hazır dambıl alsan bi bakabilir misin üçü kaça geliyor. seni en az 6 ay götürecektir bu şekilde 3ünü alsan. zamanla büyütürsün, o zamanla zaten sende gelişip öğreneceksin kendin kücük bi dambıl army yaratmaya başlatırsın kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu programın dışında da ara ara asılırım gibime geliyor-şu anda bile acayip şekilde bara asılmak istiyorum- o nedenle set almak istiyorum ama dediğin gibi de bakarım şimdi, ayrı ayrı alırım. belki uyguna bile gelir...
bir de 8 10 12 demişsin de ben o 8 i şu temel reis'in ıspanaksız hali gibi kollarımla kaç defa kaldırırım acaba sdfsfd

5'ten itibaren alayım ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

8'i kaldırırsın bence abi ya. zaten ince yapılı bi adamsan 4-8 tekrar arası gideriz hep hareketlerde.

bi boş bi zamanında gidip bak istersen çaktırmadan dambıl satan bi dükkana. baktın 8le olacak gibi. 8den başlayarak al. baktın 5ten başlamak lazım 5 al. orası biraz sana bağlı.

set alma gerçekten, fena pişman olursun ileride:) seni çok çok geri atar ve tüm focusunu alır götürür.

barbell'ı sonradan alırsın 3-4 ay sonra zaten ucuz bi olay. o arada body beast'e geçeriz bizde p90x sonrası senin temel oturduktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

mori bana da bi yardim etsene ya

Yaklasik 1 senedir ( ara sira yapsam da) ektim sporu, got gobek aldi basini. Tekrar basliycam ama ben genelde yuzuyorum. Yuzmeye destek program cikartabilir misin? Haftada 6-7 gun yuzuyordum gecen senelerde simdi 4-5 olarak dusunuyorum. ( hafta sonlari bisiklete biniyorum)

God of wardaki kratos gibi olsam yeter
Sosyal ağlarda paylaş

abi 4-5 gün yüzme, haftasonları bisiklet su an ben ne çıkarsam zaten recovery time'ın sıfıra yakın olduğu için fitnessa yer yok gibi bu programda.

mesela 3 gün fitness 3 gün diğerleri desen yine yazayım ama bu şekilde yazsam vucut ölür sanırım.şu an ki haliyle hani yüzmede geliştiğiyle kalır.

kratos gibi olman için strength çalışman lazım çok. ama haftada 5-6 gün endurance yaparken imkansız.

sen mesela endurance seviyosun diye yazıyorum bunu 3-4 gün ağırlık 2 gün bu dediklerini yapsan yine çok ciddi beslenme yapman lazım
Sosyal ağlarda paylaş

Kratos u niye ciddiye aldiniz aahah

Abi 4-5 gun yuzme ama hani 3 gun sadece yuzme kalan 2 gun agirliktan sonra yuzme yaparim diye dusunmustum. Olmaz mi boyle?

Haftasonlari da bisiklet maks 40 km gunde

Sadece fitness yaptigimda motivasyonumu uzun sure saglayamiyorum bu nedenle yuzmeye yonelmistim zaten
Sosyal ağlarda paylaş

jacabo said:

Kratos u niye ciddiye aldiniz aahah

Abi 4-5 gun yuzme ama hani 3 gun sadece yuzme kalan 2 gun agirliktan sonra yuzme yaparim diye dusunmustum. Olmaz mi boyle?

Haftasonlari da bisiklet maks 40 km gunde

Sadece fitness yaptigimda motivasyonumu uzun sure saglayamiyorum bu nedenle yuzmeye yonelmistim zaten

abi olur olmasına kağıt üzeirnde ama biri %100 verecekse bu büyük ihtimalle %5 verecek kas gelişimi açısından o yüzden dedim.

endurance açısından çok iyi de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...