Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2014 - 2015

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

"Tatar Ramazan" said:

Çelsi direk şampiyon ya, asıl VanGaal Manuda hemen anında sihirbaz etkisi yapamaz, takım kurulacak oyun oturacak falan anca gelecek seneye.

City-Pool ikilisi Çelsiyi takip eder, Arsenalden bi nane çıkmaz yine bu kafayla.

bahsi geçen transferler ile manu her şekilde zirve yapar. Van Gaal yeniden planlama uzmanıdır ama zaten planlanmış takımlara nokta atışı rötuşlar yaparak daha ileri seviyeye taşıma konusunda da üst düzey adamdır. MANU da zaten Ferguson-Moyes ile süregelen bir sistem var, Moyes'in hamleleri özellikle çok iyiydi. Van Gaal baştan sona değiştireceği bir takıma gelmedi, geçen sene ki Chelsea - Mourinho gibi diyelim.

Chelsea favori gibi gözüküyor aslında ama bilmiyorum. Yani çok kapalı kutu, kalite üst düzey diyecek laf yok ama böyle zirveyi göremeyecek gibi hissediyorum. Diego Costa'nın mesela patlayacağını ve yine forvetsiz kalacaklarını düşünüyorum. Savunması geçen yıla göre çok daha güçlü oldu, Luiz gitmesine rağmen ama orta sahada Matic'in %100 forma giyecek olmasına rağmen yumuşak kalacağını düşünüyorum.

İzlemek gerek.

Liverpool cidden hazırlık maçlarında vs. de geçen yıl ki oyununu devam ettirecek gibi gözüküyor. O sistemin üstüne pek koyamıyorsun işte, defans hattını güçlendirmek gerekiyordu ki onu da yavaş yavaş yapıyorlar.

Agger satılacak, oradan bir stoper daha alınması bekleniyor. Rojo alınacak diyorlardı ama Enrique iyi durumda döndü sakatlıktan, vazgeçmiş olabilirler. Formda Enrique açık ara dünyanın en iyi beklerinin arasına rahatlıkla girer.

Ama işte Pool'un en büyük sorunu Suarez'sizlik olacak. Onun yerini kapatmak için 3-4 futbolcu aldılar ama etkisini yakalayabilecekler mi çok merak ediyorum.

Sturridge'e onca gol attıran da, Sterling'i yüceltip geliştiren de hep Suarez'di. Coutinho ile uyumu vs. üst düzeydi. Takımın gerçek maestrosuydu. İki yıldır küskün Gerrard'ı bile kendine getirmişti. Yokluğu oyun performansından çok zihinsel olarakta takımı bayağı etkileyecektir.

Dunga'nın 2 gün önce güzel lafı vardı. Brezilyalı oyuncular Neymar'ı sakatlanmış olarak değil, ölmüş olarak gördüler. O yüzden fark yediler diye, Pool düşerse açık ara bu yüzden düşer. En azından sezon başı sıçarsa bu yüzden sıçar diyelim.

Her zaman kahramanlar, bayrak adamları çıkar ama yoklukları ilk an bayağı sendeler. Korkum sadece o
Sosyal ağlarda paylaş

limasol, zenit'i 1-0 yenmişti bir de değil mi? Skorları NTVspor altyazından takip ediyorum yazlıkta pc'sizlikten sdf

Şu turu atlarsa BJK inşallah Zenit veya Porto'dan biri gelir, ikisi de çok rezil durumda ve tur atlarsa ikisi de ikisini de doğru hamlelerle rahat geçeriz.

Ama bizdeki şans ile Arsenal, hatta direkt PSG, REAL falan çekme ihtimalimiz bile var.
Sosyal ağlarda paylaş

bayern munchen ile mls'nin hazırlık maçını izleyen var mı? mls'den birkaç oyuncu bazı pozisyonlarda sert müdahaleler yaptı. guardiola deliye döndü. son 10 dakika kala mls'nin antrenörünü fırçalayıp durdu. mls'nin antrenörü maç sonu gidip bayern ekibinin elini sıkmak istedi adama dönüp bakmadılar bile. adam çok mazlum duruyordu lan adama çok büyük ayıp ettiler içim parçalandı resmen :((8

edit:mls olacaktı. mls allstars murican takımı
Sosyal ağlarda paylaş

ben izledim o maçı, öyle ağlayıp zırlayacak hiçbir şey yoktu. Klasik Guardiola bebeliği...

Halı sahaya adam toplar gibi toplanan MLS takımı babalar ötesi oynayıp, koskoca Munih'in eline verince yediremedi. Klasik Guardiola ağlamaları bunlar işte "ÇOK SÖRTLÖRDÖ"

Avrupa'da şunun 50 katı daha sertlik var, kendi liglerinde bile ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...