Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2014 - 2015

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

Ya bırakın şu Rıdvan ayaklarını hem rakibi sözde övüp hem yermeye çalışmalar. Türkiye'de hiçbir taraftarın diğer takıma saygısı yok. Yok Gs'yi takdir ediyormuş da ama götüm götüm geliyormuş oraya kadar. İlk 15 dakikadaki pozisyonları açıp izleyecekmişiz Inter maçında, şu Avrupa olayında kıyaslama olayını bitirin ya. Tamam egolarınız yüzünden bizim başarıları kendinize hedef koymamanız doğal ama alt tarafı bir çeyrek finali askerlik anısı gibi anlatmayın sürekli. Galatasaray UEFA kupasından sonra ne yaptı demiş bir de 15 yılda.

CL'de 2 kez son 16 2 kez çeyrek final gördük, müthiş başarılar değil bizim mentalitemizde fakat sizlere yeter diye düşünüyorum. Real'e 5 atmak için sahaya çıktı lan bu takım. Real Madrid ne kadar korktuysa siz de o kadar korktunuz TV başında Drogba'nın topuk golünden sonra, ulan?? diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Yacine Brahimi > Porto

6.5 milyon euro bonservis, 50 milyon euro serbest kalma

2009'daki U-19'dan beri takip ediyordum. Sonunda hak ettiği yerlere uzanmak için en iyi kulüplerden biri geldi. Çok yıl kaybetti ama olsun.

Dünya Kupası adama fazlasıyla yaradı. Tabii ki Cezayir Milli Takımı'nı seçmesi de
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

lan interi ezdik demiş adam. interin o sene önceki seneden gelen 6 7 oyuncusu cezalıydı. heralde yedek kadroyla çıkmışlardı fb ye karşı. bi cambiasso vardı benim hatırladığım. bırakında ezin o takımı.

yavhehe.

Fenerbahçe: Volkan Demirel, Önder, Edu, Lugano, Roberto Carlos, Deivid, Aurelio, Deniz, Vederson, Alex, Kezman

FC Inter: Julio Cesar, Zanetti, Stankoviç, Maxwell, İbrahimoviç, Dacourt, Cambiasso, Solari, Rivas, Walter Samuel, David Suazo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...