Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avrupa'dan Futbol 2014 - 2015

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

bu kadroda yedeğe çıkacak adam benzema olacak muhtemelen

ronaldo yaş 30'a gelse de klubeye çekilecek adam değil. en az 2 senesi daha var

en mantıklısı onu forvete koymak olur kanatta di maria daha enerjik.

modric-hames-kroos

bale-ronaldo-di maria

olur herhalde
Sosyal ağlarda paylaş

Di Maria gittiği takımın yıldızı olur ama Real'de yedek bekler malesef. Manu'ya gidecek muhtemelen.

En pahalı adamlardan ilk 11 kurarsan Ronaldo forvet Di Maria kanat şeklinde oluyor fakat iş öyle değil, yıldız orta sahalarım yedek beklemesin, Götze'ye yer açayım diye Klose'siz çıktı Löw, sonra hatasından döndü misal. Benzema da olmazsa olmaz bu kadro için. Gerçi Falcao söylentileri var ama Los Galacticos'u bile geçebilirler öyle olunca.
Sosyal ağlarda paylaş

los galacticos'u kimse geçemez.
r.carlos ronaldo beckham zidane figo raul
bunlar sadece iyi futbolcular değildi, hepsi geldiği takımın lideri olabilecek, tek başına verdiği etkiyle 2-3 seviye atlacak adamlardı.

r.carlos'un fenerbahçe'de, raul'un schalke'de yaptığı etkiye bakın. zidane'ın figo'nun milli takımlardaki etkisine bakın.

beckham tek başına en popüler ikonlardan biri yıllarca.

ronaldo'nun 98 dünya kupası hikayesi oradan gelip 2002'de efsaneleşmesi.

ulan, futbol eskiden güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tori said:

Carlos fbdeyken reklamlarda oynamak dışında ne yaptı ki.

ŞLde bir kere ikinci tura çıkmaksa onu her sene yapıyor gs sdffsd.

Ki o sevilla maçlarında da carlos sakat mıydı cezalı mıydı neydi.

Kazım chelseaye gol atmıştı ahahah.

yazdığın baştan sona yanlış. oynadıgı her takımla maçını domine etti o sene fb. inter, üstüste 2 avrupa şampiyonu şamp ligi favorilerinden(o dönem)sevilla, chelsea vs. her maçta baya üstün oynadı.

fb çeyrek final oynadı bu bir. ilk maçı 2-1 kaznadı. ikinci maçı 2-0 kaybetti ama yine saldırıyodu deli gibi. hatta drogbanın son on dakka yusuf yusuftan yaptıgı piclikler vs. hakemin ortaya attıgı bizde olan topu kaleye yollaması gibi.

ikincisi roberto carlos o dönem herkesin söylediği tecrübesiyle çok yardımcı oluyordu o maçlarda. zico da carlos olsa finale kadar gelirdik dedi.

sevilla maçında da sakat değildi, ikinci maçta bacagının içine girdiler resmen çiviyle. çıkmak zorunda kaldı.

gsninkide büyük başarı ama gs hep götüm götüm geliyor oraya kadar. o dönem fb gerçekten sanki şamp ligi favorisiymiş gibi oynuyordu nasıl bilmiyorum. ligde bok gibiydik cunku. galatasarayın avrupa başarılarını takdir ediyorum ama avrupada şu 2 senedir başarılısınız uzun dönemden beri. ondan önce trömsö vs 12-13 senedir batırıp duruyodunuz, lütfen şöyle gaza gelmeyin yok gs her sene yapıyo falan.

gruplar:
Inter Milan
Fenerbahçe 6 maç 3 galibiyet 2 beraberlik 1 yenilgi 11 puan
PSV Eindhoven
CSKA Moskova

son 16

Fenerbahçe Türkiye 5-5 (3-2 pen.) İspanya Sevilla 3-2 2-3

çeyrek

Fenerbahçe Türkiye 2–3 İngiltere Chelsea 2–1 0-2
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

yazdığın baştan sona yanlış. oynadıgı her takımla maçını domine etti o sene fb.

domine etti dediğin 1-0'la inter geçip deplasmanda 3 yedi fener. sevilla'yı penaltılarla geçti. başarısız değildi ama domine etti yıktı geçti falan komik. galatasaray domine mi etti schalke'yi yendi de?

ayrıca her sene yapıyor demeyin diyip 2005ten örnek vermişsin. avrupa maçı oynayabilseniz de güzel örnekler verebilsek biz de. rivaldo videosu koyup duruyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

inter maçının özetini yolliyim istersen. sadece ilk yarı 15 net pozisyonu olabilir fbnin. abartmıyorum hiç, fbli olduğum için yazmadım onları gaza gelip, ligde bok gibiyken şamp liginde inanılmaz oynuyordu fb denizli önder turacılı kadrosuyla vs hakkaten. tarafsız söylüyorum bunu.

ikinci sevilla maçını diyosun, o maçtada o kadar komik ortasahadan 2 gol yedik. ona ragmen çevirdik yine maçı uzayacak şekilde bastırıp.

hatta o dönemki tüm özetlere bakabilirsin youtubedan 1 dakika.
Sosyal ağlarda paylaş

evet 1 maç edememişiz, iki maç edememişiz ne olacak? adı üstünde 3 galibiyet 2 beraberlik 1 maglubiyet. yazmışım zaten. real madrid vs de domine ediyor şamp ligini. tüm maçlarını mı kazanıyor peki? tüm maçlarda mı iyi oynamış oluyor?

sevilla maçlarının özetini izle bakalım skor olarak bakma sadece. chelsea maçlarınıda izleyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

en övündüğünüz şey 15 yıl önceki başarınız?

kendi kendine yanlış yazmışsın, onu düzelttik 7 sene önceki bla bla diyosun.

ha ayrıca gs her sene yapıyor dediğin. 2 senedir yapıyor. 12 senedir avrupada yok. ki yazdım gsnin başarılarını takdir ediyorum diye.

1-2 sene önce yarı final oynadık finalin kapısından döndüm desem o uefa diyeceksiniz.

uefayla sizden çok övünen yok desem ama uefa o zaman cok gucluydu diyeceksiniz. gittim baktım o dönem kadrolara leeds arsenalvs dışında hepsi bok gibi.

onları koysam başka bi şey yazacaksınız. o yüzden salla. gs dünyanın en iyi kulübü. tarafsız yazan her adamı soğutuyosunuz şu bölümden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...