Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alınık ev eşyası - Ankara

kath

Öne çıkan mesajlar

Yaşamkentin ötesi, Çankaya Üniversitesi'nin arka taraflarına düşüyor da oradan kızılay'a 20 dakika da gidebilmen için en iyi ihtimalle hiç yavaşlamadan 120 falan basman lazım. Bu durumda da en az iki kez kameralara yakalanıyorsun ve iki ceza yiyorsun tabi.

Yapracık'ta da oturulmaz yani. Araban yoksa toplu taşıması eziyet. Belediye olarak da Sincan'a bağlı. Araban varsa da ona harcayacağın benzinle 1 senede boğazda yalı alırsın. Doğrusu bunların aynısını ben Yaşamkent için derken annemler gidip ordan ev almıştı asdf. Ama hala geçerli yani.

Bir de iş gidiş/çıkışlarında Eskişehir yol kitleniyor her türlü sağına soluna iki metre arayla dikilen AVMler sağolsun. Ama en kötü kilitlenmesi bile İstanbul trafiğinden iyidir :d
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

forgiver abi derdin nedir acaba ya?

hayır yapracıkta da otururum gerekirse abi ne var. millet neredeyse izmit istanbul yapacak yaşamak için iş için alla alla.

sidik yarışına mı girmek lazım kim en bilio die?

niye yancılık yapıyorsun ki kendi topiğinde

moriarty said:

kızılaya gitmesi için yine eskişehir yolundan vs gitmiyo mu? bilkentte eskişehir yolunda zaten.

yaşamkentin bile arkası mı oluyo?

forgiver said:

batıya doğru gidiyorsun işte

moriarty said:

forgiver said:

batıya doğru gidiyorsun işte

abi sen beyni mi aldırdın? ankarayı bana öğretiyosun yarım saattir yaşayıp.

durup duruken rage e giren ben miyim
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Yaşamkentin ötesi, Çankaya Üniversitesi'nin arka taraflarına düşüyor da oradan kızılay'a 20 dakika da gidebilmen için en iyi ihtimalle hiç yavaşlamadan 120 falan basman lazım. Bu durumda da en az iki kez kameralara yakalanıyorsun ve iki ceza yiyorsun tabi.

Yapracık'ta da oturulmaz yani. Araban yoksa toplu taşıması eziyet. Belediye olarak da Sincan'a bağlı. Araban varsa da ona harcayacağın benzinle 1 senede boğazda yalı alırsın. Doğrusu bunların aynısını ben Yaşamkent için derken annemler gidip ordan ev almıştı asdf. Ama hala geçerli yani.

Bir de iş gidiş/çıkışlarında Eskişehir yol kitleniyor her türlü sağına soluna iki metre arayla dikilen AVMler sağolsun. Ama en kötü kilitlenmesi bile İstanbul trafiğinden iyidir :d

abi yapracık koru sitesi arası otobüsle kaç dkk onu söylesen bana yetecek :)

hayır orada oturmicam da merak ediorum bu kadar korkulan mesafeyi
Sosyal ağlarda paylaş

Koru sitesinde nereye gideceksin? Turkuaz/Yapracık/Yaşamkent otobüsleri Eskişehir Yolu'ndan içeri girmiyor direk dümdüz devam ediyordu da az önce can sıkıntısından haberlere bakarken şöyle bir şey gördüm:

http://cayyolum.com/haber/9122-KIZILAY-GUZERGAHINA-OTOBUS-SERVISLERI-KALDIRILDI-.html

Otobüsler direk metronun oraya bırakacakmış artık. Eğer gideceğin yer Eskişehir yolu-Metro durağı arasında iyi. Absürt bir yerdeyse uğraşır durursun.
Sosyal ağlarda paylaş

Phoenixlin said:

Koru sitesinde nereye gideceksin? Turkuaz/Yapracık/Yaşamkent otobüsleri Eskişehir Yolu'ndan içeri girmiyor direk dümdüz devam ediyordu da az önce can sıkıntısından haberlere bakarken şöyle bir şey gördüm:

http://cayyolum.com/haber/9122-KIZILAY-GUZERGAHINA-OTOBUS-SERVISLERI-KALDIRILDI-.html

Otobüsler direk metronun oraya bırakacakmış artık. Eğer gideceğin yer Eskişehir yolu-Metro durağı arasında iyi. Absürt bir yerdeyse uğraşır durursun.

heh mesela bu faideli bilgi.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar yatak baza + bilgisayar masası + halı + ofis sandalyesi hala bulamadım.
Eve yeni girdiğim için depozito kira doğalgaz elektrik açtır vs çok bir bütçe kalmadı bunlara , malum sezon da tam ev boşaltma sezonu böyle bi tanıdğınız bildiğiniz varsa yönlendirirseniz çok memnun olurum. Lectre'nin iş olmadı arkadaşı vermek durumunda kalmış eşyaları haberleşemeyince malesef :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...