Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eş ile izlenilecek filmler listesi yapalım

Mithat

Öne çıkan mesajlar

Romantik komedi denilince aklıma film olarak romantik komedi filmi geliyor , yani bu kadar kısıtlı bir hafızaya sahibim.

Dün blended izlemeye gittik o orda duygusal şeylere aaawww yaptı bende adam sandlera güldüm falan iyiydi yani mesela ama tabii bunun 10 kat daha iyileri vardı kendimde izledim ama söyle diince çıkartamıyo insan.

Akşamda yemek falan yapıcam gelince güzelde bi film koyiim izleyelim yemek şarap romantik olsun istedim fakat bir adet romantik komedi filmi gelmez mi insanın aklına , gelmeyince gelmiyor.

Bende dedim paticikte herkes bir olalım bir liste yapalım buraya , arada sırada bakar bakar faydalanırız :D
Sosyal ağlarda paylaş

Es ile izlenecek film?

Sevisme sorunu olmayan insanla her turlu film izlenir ki?

Kiz arkadasini film bahanesiyle eve atip okutmak istersen american pie falan oneriliyordu zamaninda ama sizin oyle bir zorunlulugunuz yok.

Koy alien vs predatoru sevis
Koy piyansati sevis
Koy independace day i sevis
Koy aslan krali sevis

Nedir yani?
Sosyal ağlarda paylaş

Esh üzerine alınmış , senle izlenilecek filmler değil lan eş ile eş.

İlla sevişmeye çıkmaz her film insan biraz evrimleşir lan , bildiğin öküzden gelip öküze giden var. İki romantik bişi yapalım mutlu edelim dedik hanımı , paticik kaliteyi ortaya koyarak 'karın değil mi koy soğanı lahmacuna aç maçı izle bitince sevişirsiniz' seviyesine gelmiş anında.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

koy soğanı lahmacuna aç maçı izle bitince sevişirsiniz'

Gerçek bir erkek olsan böyle yapardın, kadının da tam anlamıyla senin olurdu. Şimdi romantizim momantizim dizginleri eline veriyorsun.

Kadınlara birer emtia olduklarını ve aidiyetlerinin sizde olduğunu öğretmeniz gerekir, yoksa öğreten adamlara giderler.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Mithat said:

koy soğanı lahmacuna aç maçı izle bitince sevişirsiniz'

Gerçek bir erkek olsan böyle yapardın, kadının da tam anlamıyla senin olurdu. Şimdi romantizim momantizim dizginleri eline veriyorsun.

Kadınlara birer emtia olduklarını ve aidiyetlerinin sizde olduğunu öğretmeniz gerekir, yoksa öğreten adamlara giderler.

Oldu aq sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...