Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

satılık çift kişilik yatak karyola

yav

Öne çıkan mesajlar

Çift kişilik ipek marka soft ortopedi (epey rahat) yatak (1.90x1.40) + başlığıyla birlikte sandıklı baza takımı satıyorum. 2,5 yıl kullanıldı, temiz. Satma nedenim evde yer açma adına tek kişilik karyolaya geçmek. Yer: Abbasağa / Beşiktaş.
Sosyal ağlarda paylaş

daha güzel açıklayayım
2+1 amma ufakcana bir evim vardı tek başına yaşadığım.
geçtiğimiz haziran (2013) istanbul'da iş bulan bir arkadaşım yanımda kalmaya başladı, geçen eylül ayında erasmus'a gideceğim için bana da evi devredecek birisi lazımdı, aynen arkadaşa teslim ettim. şimdi döndüm ve aynı evi tertipleyerek iki kişi yaşamaya karar verdik. (o esnada hem ev arkadaşı düşüncesine ısındım hem de sağlayacağı ekonomik durum hoşuma gitti. bir de adam kabin memuru, fazla evdee durmuyor. kebap yani) bu yüzden ilk stratejik adımımız bu oldu.

öte yandan çift kişilik yatağa ihtiyacım da yok, uzun ilişkiden kaçınmam gerekiyor kafamı o yönde bir hizaya soktuğumdan ötürü. durum bu. niye bu kadar açıkladıysam sffdsfds sonuç olarak gayet mutluyum bence :P

çarşafsız kullanmadık yatağı. kim yattıysa da çok beğendi hakkaten güzel ve rahat yatak. içiniz rahat olsun.

yataksız sadece bazayı veya sadece yatağı da verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...