Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

limonu doldurun

Rerore

Öne çıkan mesajlar

moriarty said:

stimpak said:

tüm tıp dünyası da gerizekalı, kemoterapiyle radyoterapiyle uğraşıyor.

ver limonu geç, ne gerek var.

facebooktan copy paste yapmayın lütfen, insanların zekasına hakaret bu.

abi yokta, bazen böyle koca karı masalları işe yarıyo ya.

ben orta 3te yüzüme mahvetmiştim, bisikletten uçup. boydan boya yarıklar çizikler görünmüyodu suratım resmen. tüm doktorlar bir an önce ameliyat edelim iz kalmasın suratında falan diyodu. bi kaç haftaya.

1 hafta boyunca elmayı dilimleyip kesip koyduk üstlerine, 5.gün ne iz ne yara kaldı sdf.

elmada değil bence olay senin regen kuvvetliymiş
Sosyal ağlarda paylaş

benim alnımda ve elimde siğil vardı eşşek gibi 5-10 tane

millet okutun geçsin dedi
tıp katorize edicez, siğilin etkin olduğu sinir kökünü yakıcaz geçicek dedi

az biraz araştırdım, okudum. bu ağzına tükürdüğümün siğili psikosomatik bir şey, geçeceğine inanıyorsan geçiyor. Kendi kendimi telkin ettim, dedim ki benim siğilim yok. Aynaya bakarken siğillerime bakmadım, elimdekileri kemirirdim kemirmedim. Bir ay sonra baktım, hiç siğilim yok. Üzerinden yirmi yıl geçti, tekrarlamadı.

Ama farkettiyseniz, konuyla hiç alakası yok. Aynı sizin elma vb. örnekleriniz gibi.

Kanser lan bu, genetik olarak deforme olan bir hücrenin, normal hücre çoğalma rutinlerini yok sayarak kontrolsüzce büyümesi.
Ne bisikletten düşünce oluyor, ne de grip olunca.

Sapla samanı azıcık ayırın, her şeyi genellemeyin lütfen. Kaşınan yaranıza elma sürtünce geçmiş olabilir, ayak mantarınıza ilaç fayda etmemiş, mazı sürtmüşsünüzdür geçer. Bunlarla kanseri bir tutmayın lütfen.

Etrafınızda hiç kanser hastası olmamış belli, olmayacak şeylere umut bağlayıp moralinin çöktüğünü görmemişsiniz, bunlara bağlı olarak hayatını kaybettiğini görmemişsiniz.

Yapmayın, etmeyin. Çakmabilimle olmuyor bu işler.

Bir daha limon kansere iyi geliyormuş, armut astımı iyileştiriyormuş derseniz, sizi bulur o meyvenin ağacıyla tedavi ederim.

Ya bilimsel verilerle gelin, ya da zırvalamayın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...