Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #5

AthleT

Öne çıkan mesajlar

sabah:

bench press x 5 set
giullotine press x 2 set
dips x 5 set

akşam:

giant set x3 (ara vermeden bunları smith machinede yere yakın bi yere ayarlayıp onun üzerinde yapıyosun.) (eğer evde yapıyosam mutfak tezgahına dayanıyorum.)

yerde geniş şınav hemen ardından smith machine barı veya bi şeye dayanıp:
Position 1 Push-up Wide
Position 2 Incline push-up Wide
Position 3: Incline push-up Medium
Position 4: Incline push-up Reverse gri:
Position 5: Incline push-up close-grip
bunlar hep failurea kadar.

sonra

drop set x 3 (önce atıyorum 30 aldın. önce dumbell pressi yapıyosun sonra flyı. sonra 20 alıyosun önce press sonra fly. sonra 10 alıyosn önce press sonra fly. bu bi set oldu. bundan 3 tane yapıyousun.)
dumbell bench press
dumbell flys

sonra

giant set x 2
decline şınav
dar tutuş şınav
cable crossover
Sosyal ağlarda paylaş

haftada 1 kere çalıştırdım olmadı. 6 kere çalıştırdım olmadı. 3 kere çalıştırdım olmadı. hiç çalıştırmadım olmadı. 20 set çalıştırdım olmadı. 10 set çalıştırdım olmadı. 5 set çalıştırdım olmadı. 50 set calıstırdım olmadı.

böyle yapınca oldu nihayet yendim genetiğin zayıf kısmını. büyük zafer lan kaç yıldır her şeyi denedim her yolu denedim.
Sosyal ağlarda paylaş

yok değiştirdim o workoutu. gregg plittin programı steroid kullanmayan yapmasın. http://www.bodybuilding.com/fun/greg-plitts-mft28-day-1-chest-dominance.html böyle bi saçmalık yok sabahı ayrı manyakça akşamı ayrı manyakça. steroid kullanan bile yapmasın bence.

su tutma değil ya. 1.5 yılda aldıgım yolu 3 workoutta aldım diyorum gögüste daha ne diyim.

7 günde bir çalıştırıyorum 6. 7.gün hiç görmediğim kadar büyüklerdi hala gözlerim doldu resmen hahahaha.

abi bu zamanında bağış olayı nedeniyle açtırmıştım öylesine. moriartynin şifresini hatırlamıyorum bu kayıtlı telde budnan giriyorum sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

abi yüzebiliyorsan yüz, en güzel kardiyo valla tüm kaslarını çalıştırıror, yumuşatıyor. Yağ yakarken hem vücuduna esneklik kazandırıyorsun hem de tazeliyor tüm kasları.

Bende en az 2 gün yüzüyorum ve spor salonuna yazıldım ama verdikleri program çok tırt galiba, 1 ay oldu 5 rep close grip pull up yapamıyorum kafayı yedim ya biceps antremanı da olduğu için ya da hala hazır değilmiyim anlamadım.

Senin programını göremedim sayfada.

Bu arada 2 saatten fazla çalışırsan vücut stres hormonu salgılamaya başlıyor diye bahsetti hoca, doğruysa fazla da uzun olmamalı.

http://www.bodybuilding.com/fun/greg-plitts-mft28-day-1-chest-dominance.html Şu greg Pitt'in programı iyimiş ama steroidle filan kullanın denilmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

1 haftadır diyetteyim gücüm düşer yavaştan diyodum pek bi değişim olmadı hatta deadliftte 210kg yaptım kemersiz strapsiz kendime şaşırdım sfsd sumo deadliftte de 230kg yaptım daha da artmaz heralde sonraki bulka kadar
bi de 400 500 kg ları strapsız nası kaldırıyoalr lan benim reverse gripte bile 220 den sonra ellerim açılıyo tutamıyorum kayıyo pudra falan sürsem hadi 5-10kg daha artar bilek gücü falan da istiyo galiba süepr hareket lan bu deadlift vucudun çalışmauyan noktası yok amk en sevdiğim yeahhh kendi kendime gaza geldim sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...