Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

izmir yeni ulaşım düzeni

Llama

Öne çıkan mesajlar

ya tamamen beyinsizlik adam gibi metro ulaşımın olur en fazla 1 aktarmayla karşıyakadan tınaztepe kampuse giderim sıkıntı yok, be amk malları zaten tınaztepeye 2 otobus 1 metro bide yerleşke bekliyoruz tınazda soktumun okulunda çünkü bok varmış gibi dağa okul koymuşlar bizim mis gibi bornovadaki kampüsü de oraya aldılar zaten...
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

aslında trafiği azaltmak açısından mantıklı bir hareket.izmir trafiğinin en önemli sebebi eshot'lardır, nerdeyse 50 metre ye bir durak koymuşlar, sürekli trafik kitleniyor.

ama şu anki durumda izban 10dk da bir filan geliyor, akşamları 15dk ya filan çıkıyor bu süre.sefer sayılarını baya arttırmaları lazım, bunun içinde yeterli tren sayısı var mı önemli bir soru.

benim için en saçma yanı da, önceden evimin önünden 4 tane otobüs geçerken, şimdi 17dk da bir kalkan tek otobüs geçecek.bu mu lan düğüm çözme.buca yı silip atmışlar resmen.

Izmır'de trafik yok
sonraki belediyede akp alır 100%
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

ya tamamen beyinsizlik adam gibi metro ulaşımın olur en fazla 1 aktarmayla karşıyakadan tınaztepe kampuse giderim sıkıntı yok, be amk malları zaten tınaztepeye 2 otobus 1 metro bide yerleşke bekliyoruz tınazda soktumun okulunda çünkü bok varmış gibi dağa okul koymuşlar bizim mis gibi bornovadaki kampüsü de oraya aldılar zaten...

Ahuauhuahuahuahuahuahuahuahah!!!!!!!

Deü makina pişmanlıktır! Bırak kurtul. İşkence çektiğine değmez. Ki düşün bornovoda prefabriklerdeyken işkenceydi. Tınaz'ı düşünemiyorum bile.

İzmir belediyesi nası olsa yerel seçime 4 yıl var. 4 yılda alışırlar biz de 1 yıl sonra aktarma parası alırız diye düşünmüyosa ben de adam değilim. Bornova'dan Alsancak'a gitmek için vasıta değiştirmek nedir?

Minibüsçüler bayram yapacak.
Sosyal ağlarda paylaş

mp3 playerınıza pimsleur yükleyin. dil öğrene öğrene yolculuk edin. yol ne kadar uzunsa o kadar çok öğrenmiş olacağınız için win win olur. dezavantajı avantaja dönüştürün. zira belediye silkmiş atmış ortalığı. akp ye vermeyin ama. salak da olsa chp ye verin.
Sosyal ağlarda paylaş

hamza bulutla çok iyi anlaşıyoduk la beni geçirdi hep derslerden gidip en öne oturuyodum muhabbet ediyoduk :D, yanlız sabuncuya ayarım teknik ingilizceden sınfıtaki en yüksek notları almıştım quizler dahil, sınıftada herkese bölüm okutuyor bana bi kere okutmuştu bende güzel çevirmiştim işte bidaa da okutmadı beğendi heralde diye, sonra sene sonu herkese sözlülerini okuyodu bana gelince 0 dedi sen hiç sınıfta çeviri yapmadın diye e hocam 1 kere kaldırdınız sonra kaldırmadınız diyince de olmaz öyle sen dicektin hocam banada çevirtin diye, mal herif AA gelcek ders BA mı BB mi ne gelmişti fizikçi vardı bi tane şizofren sevil, arabayla bunu solladım diye arabadaki herkesi FF le sınıfta bırakmıştı bi önceki dönem fizik1'i AA olan eleman bile FF'le kaldı fizik2 den :D her girdiği sınıfada da anlatıyomuş beni böyle ezicekti öldürcekti falan yanımda da kocam vardı diyo kocası falan yoktu yanında geldi sonra odama bana artislendi falan diye anlatmış öyle bişi de olmadı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...