Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amazon Fire Phone

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

aquila said:

amazon primela birlestirmemeleri gibi bi ihtimal yok. hepsi birlesik olcak iste, tv, phone, ivir zivir.

offline anlaminda dedim.
yani su amazon yeni unlimited stream koyduya onu misal muzikleri indiripte offline bicimde dinleme sansin olursa cok sukela olur
bide sadece at-t ile satilacak gozukuyor unlockedi olacak mi acep
Sosyal ağlarda paylaş

os custom androidse, android ustune sacmalik giydirilmis telefonlardan daha verimli calisir. hareketle kontrol olaylari iyi gibi gozukuyo ama onlar da zamanla sinir etmeye baslar gibi, istem disi yapilicak hareketler sebebiyle olusan durumlarda. firefly olayi guzel, direk amazona yarayan bi eklenti, hop amazondan bul hemen aldir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Amazon zaten US only gibi neredeyse. Bia pek hitap etmiyor ama Prime ile birlestirip video, muzik, ebook, alisveriste ucretsuz kargo filan gelirse yaninda USA'de olsam alabilirdim yani. Ama Prime'e ek olarak ayni parayi veriyorsan bulasmaya gerek yok, Amazon App'larini yukledigin her telefon aynisini yapiyor cunku. Prime daha ucuza filan gelmeli bununla.

Amazon Appstore iyi ama. En azindan Google Play kadar kontrolsuz degil diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

1 yil beleş prime veriyolar şimdi alırsan.

GERGE said:

Amazon zaten US only gibi neredeyse. Bia pek hitap etmiyor ama Prime ile birlestirip video, muzik, ebook, alisveriste ucretsuz kargo filan gelirse yaninda USA'de olsam alabilirdim yani. Ama Prime'e ek olarak ayni parayi veriyorsan bulasmaya gerek yok, Amazon App'larini yukledigin her telefon aynisini yapiyor cunku. Prime daha ucuza filan gelmeli bununla.

Amazon Appstore iyi ama. En azindan Google Play kadar kontrolsuz degil diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...