Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profesörümden referans mektubu aldım... lakin

Nigger_of_the_sand

Öne çıkan mesajlar

Yabancı bir okula yüksek lisans başvurusu için profesörümden İngilizce referans mektubu istemiştim. Adam iyi niyetiyle yazıp bana teslim etti mektubu, ben de saygıdan ötürü gözünün önünde açıp çok dikkatli okumadım iyi yazmış mı diye. Şimdi baktım ki iyi şeyler yazmaya çalışmış ama İngilizcesi kötü. İyi şeyler kastettiği anlaşılmasına rağmen bu mektubu teslim etmemin bana negatif bir etkisi olur mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Yabancı bir okula yüksek lisans başvurusu için profesörümden İngilizce referans mektubu istemiştim. Adam iyi niyetiyle yazıp bana teslim etti mektubu, ben de saygıdan ötürü gözünün önünde açıp çok dikkatli okumadım iyi yazmış mı diye. Şimdi baktım ki iyi şeyler yazmaya çalışmış ama İngilizcesi kötü. İyi şeyler kastettiği anlaşılmasına rağmen bu mektubu teslim etmemin bana negatif bir etkisi olur mu?

tavsiye mektubunu mu açmış :D
Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

kapalı zarf falan ben de bilmiyodum, staj yaptığım yerde formu kapalı zarfta vermesi lazımmış bana ne verek la hepsini A mı verek diye sormuşlardı :D formu zarfa marfa koymadan vermişlerdi sonra sdfsdfsda

okul staj karnesiyle birlikte zarf vermişti bize bunun içinde kapalı getireceksiniz diye. staja başlarken IK'dan vermem gereken kişi tatildeydi muhasabeden birine verdirmişlerdi, adamlar zarfı başka bir şey için kullanmış sanırım staj sonunda karneyi direk elime vermişlerdi asdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Oski said:

atip tutmayin acik kabul edilmez diye. dunyadaki butun okullara sordunuz mu

adamin beyani email la bile kabul edilir istenirse

o mantikla kapali zarfta gelmeen hic bir seye inanmayalim
okullar icin email ile referans yollama var tabiki ama onlar da elektronik imzayla ya da o kisiye ozel bir alan acılarak yapılıyor. sen o kisinin mailini veriyorsun ona ozel bi mail gidiyor orda acılan yeri doldurup kaydettigi anda sistem kapanıyor.

referansi ciddiye alan hic bir okul acık referans mektubu kabul etmez. bu net bir bilgidir yayabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...