Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

:o Hayirli olsun

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

Yok hocam alakasi yok. Eksik bir yonu bulup sonunda eksikligi giderdigin icin tebrik ettim. Paticik bolumune hergun onlarca oneri geliyor, hepsi yapilmiyor sonucta. Mantikli bir oneri sundugun ve onerin hayata gectigi icin tebrik ettim.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

2 saatte o bolumun msj sayısına ulastı sımdıden,bu arada bone takıkmısın kardesım konsola,konsolculara?Ne bu tavrın?Konsolun olmadıgı ıcınmı?[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-

[Bu mesaj Simofle tarafından 02 June 2003 12:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yanlış anladın beni.
benim derdim konsol bölümüyle, sizle felan değil.
natural selectionı felan gördük, çok cansız bir yerden sonra.

mesaj geçti felan diyorsun, mesaj sayısı 100000 katı olsa ne farkeder, sonuçta şu an bile çok cansız. Gelen mesajlardan çoğu geyik içerikli, ayrıca çoğu yeni forum hayırlı olsun gibi.

Benim evde Sega Saturn, Nintendo Gameboy var. Playstation'ı severim. Ancak herşey için yeni forum açılmasına karşıyım. Hele bir de konsol oyunları hakkında Bilgisayar bölümlerinde de fazla topic açılmadı.

Ayrıca bu kadar iddialıysanız, canlandırın burayı, biz de playstationun felan güzel oyunlarını görelim, fotoğraf felan..
(No offense)[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

Gırme bu bolume,okuma.Canlı olur ya da olmaz.Zaten konsolcu dedıgımız kesım pc dekı kadar olamazkı.Tabıkıde o bolumden daha az msj atılacak.Ama bızler kendı aramızda bıseyler paylasıyor ve bundanda zevk alıyoruz.Sen es gec bu bolumu bosver.[hline]Simofle
Limonum
-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

yahu dikkatli okusana.

"konsol sux, nefret ediyorum senden simofle iğrençsin, hele playstation var ya, kudurmuş köpektir"

gibi şeyler yazmadım. Şimdi bile çok sessiz buralar diyorum. O kadar.
Biraz renklendirin şurayı, açılmasına değsin bari.[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 02 June 2003 03:29 tarihinde demiş ki:
e hayırlı olsun da öyle aman aman bir konsol tartışması yoğunluğu yoktu ki?[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister

bölümü açsınlar diye yapmıyoduk :D[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 02 June 2003 13:06 tarihinde demiş ki:
Ancak herşey için yeni forum açılmasına karşıyım. Hele bir de konsol oyunları hakkında Bilgisayar bölümlerinde de fazla topic açılmadı.

[hline]You want a piece of me, boy?

Bence konsol için bir bölüm gerekliydi ve ne mutluki açıldı. Hatta bu benim forumlarda gördüğüm en büyük eksikti.. Bilgisayar bölümüne fazla topic açılmamasıda çok doğal. Bahsettiğin şey bana göre vizyon sayfasına daocla ilgili thread açmak gibi birşey.

Bu arada eklemeyi unuttum, paticik forumları zaten biraz "ne ararsan var" forumları. Yani hemen hemen her konunun kendi forumları var. ee bir konsoluda çok görmemek lazım..

[Bu mesaj Twilight tarafından 05 June 2003 07:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...