Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözümüz aydın.Kenshin tekrar vizyonda.

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

X in gizemini kimseden ögrenme, kendin izle bence..

Bu arada ben 95 bölüm ve OVA lar haric bir film daha buldum gecen ve izledim. Aslında gecen yıl mı ne netten 100mb ını indirebilmistim sadece, gecen birinde denk geldim direk indirdim.
TV deki cizimlerle yapılmıs bir OVA ve epey güzel..
Sosyal ağlarda paylaş

çizgi filmin sonundaki müzik çok hoşuma gidiyodu sonunda indirdim netten.opening theme 2,heart of sword,hiten mitsurugi ryu falan isimleri.mükemmel müzikleri indirin mutlaka.[signature][hline]Knowledge is power
Power corrupts
Study hard, be evil.
Thraine,Fallen,Loren Numeherui
Numeherui

[Bu mesaj Thrain tarafından 10 Aralık 2004 10:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

alakasız başlıklarda spoiler yapmayalım.. :yapma:[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
daha geçen hafta almanlarla boğuşuyordu, henüz bitmemiş olması gerek. daha saçmasalak feng shui bölümleri vardı birkaç tane..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 03 Ocak 2005 13:55 tarihinde demiş ki:
gerizekalı özel kanalların keyfine kalırsa çok geç bile bitti.

harbi ya
neydi o ole
bir bastan bir sondan bolumler koymalar vs
hatta ve hatta en son bolume gelip yeniden basa gelmeler.
cidden gicik kapardim atv vs kanallarina buyuzden
bi dragon ball u izletmemislerdi[signature][hline]H.B.E
Sosyal ağlarda paylaş

zaten en fazla 3-5 bölüm kalmış olsa gerek.. onlar da pek iyi değil doğrusu, cetvelli adamlara aduket attırıyorlar filan.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...