Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gözümüz aydın.Kenshin tekrar vizyonda.

Thraine_Numeheru

Öne çıkan mesajlar

sam sishio patlıcak demi :p ehehe nedir abi vampir mi bu herif ona uyuz oldum :) bide benim en cok sevdigim adamlardan biri kaypak cıktı adını hatırlamıyorum su an hukumet görevlisi bir polis var uzun boylu eldiven falan takıyor hatta bir duelloda kör olan elemanı öldürdü.Adamın amacı farklıymış ya :( kenshine yamuk :p[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
lord_elvyn, 14 Ekim 2004 20:24 tarihinde demiş ki:
ya bu adam ne zaman banlanacak?
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin'cim sabrın sonu selametmiş.. :-p

saitoh'u dikkatli takip et, gördüğüm en iyi çizgi karakterlerden biri kendisi ve ilk tanıdığımda çok nefret ettiğim halde. sağı solu belli değil.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

e bune :p saitoh yattı kenshin yattı bizim ryu ya benzeyen eleman yattı eh bre ne adammış :p gizli yumruk tekniğini kafasına yiyiyor bizim elemanın eli kırılıyor .. saitoh kendi tekniğini uyguluyor elemanın kafasına geliyor yok demir parçasıymış bişey olmuyor :) ee ne anladım ben hadi kenshin çok tokat yedi ya.. tamam 2 tane çok baba rakiple dövüştü dinlenmesi lazımda bu kadar maymun olmaması lazım ne zaman uygulucak hiten mitsuriginin gizli tekniğini sabırsızlanıyorum be sam elimde olmadan :p[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

kingpin'cim bu kadar merak ediyorsan yarın da kaçırma diyorum, başka bişi demiyorum.. ;) (bugün kaçırmadın umarım ehe)

bizim elemanın futae no kiwami'si connect olmadığından dağıtamadı herifin suratını, aynı street fighter misali. yoksa kayaları parçalayan şey elbet şişiyo'yu da parçalardı.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

hiko usta zaten kralını tanımadığından overkill olur diye fazla ekşına katılmıyor.. :-o[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

zaten görünüyor 3-5 bölümde de başrolde değil, zaten kenshin dışında başrolde olabilen diğer karakterlerin de hiçbiri o kadar gözükmüyor sanosuke hariç..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

al abi hiten mitsuriginin gizli tekniğini uyguladı :( 9 başlı ejderha adam hala geliyor yahu bide şu uzun saçlı takım kıyafetli herif yorum yapıyor ya deli oluyorum dizinin yarısı adam yorum yaptı ya bi git allasen .. :D sishio çok über sishio yenmeli falan dio uhaueha[signature][hline]k i n g p i n the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

kzu ryu sen (dokuz başlı ejderha) esas gizli teknik değil, akakameru ryu no hirameki gizli teknik, hatta succession technique diyorlar, yani onu kapınca çıraklıktan ustalığa geçiyorsun. soujiro ve aoshi'yi o teknikle yenebildi hatırlarsan. yarın pür dikkat izle.. ;)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

62. bölümden sonra dizi manganın konusundan ayrıldığından beklentinizi yüksek tutmayın, zira kyoto arc kadar iyi birşey çıkmıyor..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

KİMSE AÇIKLAMASIN!

kingpin'cim, nedenini niçinini öğrenmek istiyorsan rurouni kenshin: reminiscence (tsukiohen) ova'larını buluyorsun (4 tane 30'ar dk'lik) ve seyrediyorsun. bunlar koca koca anime sitelerinde uzun zamandır bir numarada duran şeyler hani, beğenmeyeni sopayla dövüyorum ve şimdiye kadar kimseyi dövmem gerekmedi öyle diyim.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...